337. Chceme žiť; nie živoriť!

26.04.2012 09:04

www.youtube.com/watch?v=f11-n9V3ofc&feature=related . Že jsem si spletl dobu? Nespletl! Zahlédl jsem, v TV ČT-24, na tribuně pod KONĚM v Praze Rudokošiláče s pohledem "strejdy" Führera jak pohlíží na tu lůzu dole. Onen 10 podbradkový "Filatelista" již prohlíží všechny své současné i budoucí platiče členských příspěvků ve prospěch Matičky strany!! On ale, může za tyto peníze si lítat třeba i 4x ročně Business třídou za svou nevlastní dcerou na Floridu. Holt - volte levici => budete opět tam, kde jste byli! V pr..asnici.

Právě probíhá slavnostní zasedání PTP na GŠ AČR. www.youtube.com/watch?v=yMZqQmPVe9g&NR=1&feature=endscreen Prosím nepleťte si partyzány s PTP - áky. Ale k tomu se časem vrátíme. www.svazptp.cz/ ODMÍTÁM ale, různé KFC ( Kecyfklecy) co mi byť i v dobrém myšlené posíláte. NEMÁM NA NĚ ČAS!! Bohužel, za právo důchodců trpících pod knutou soudružek pí...vatelek od DPSek především z Liberce, se musí trvale BOJOVAT! Za základná lidská práva - proto ta Internacionála na počátku.

Co nevidět oslavíme 8. narozeniny serveru vlaky.net. Je nasnadě, že tam já se svou asistentkou nemohu chybět. Nechcete zažít bezvapartu v bezva mašince na bezvakolejích?? Normálně se již tam nejezdí; možná na Oremlaz tankové převozy... . Je tam ještě 13 míst volných!! www.vlaky.net/club/akcia.asp?id=46

Do videnia, priatelia!

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět