335. My máme svá práva LIDSKÁ, byrokratky!

17.05.2012 06:34

Je trapné, když nějaká ubohá MUDr. s IQ < dnešního datumu žije v trapné iluzi, že uneseme každý její "výron" slabomyslnosti a budeme do nekonečna zticha. Další MUDr. Rád byl taky rád - a již NENÍ!!

Podobně se chovají " soušky ouřednice MML" . Především nominantky ČSSD majíce tituly, ale znalosti nulové dokazují jak velkou mají moč nad pár ubohými důchodci v "pečovatelácích" města Liberec. Důchodcovského ombudsmana nejdřív chtěly upálit jak Mistra Jana; později nechat vyhladovět; pak shnít špínou; teď by ho rády "po texasku" lynčovaly; když se to nepovedlo "po bolševicku"! Oj, ale on nemá IQ

Slibotechny ČSSD - zvoní vám HRANA!! Co nevidět budou volby! www.youtube.com/watch?v=i229WiRufps NECHTĚJTE, aby důchodci uchopily své berle a hole a vypráskali vás z vašich teplých hnízdeček!! Do výroby, k pasu; když neumíte řídit - necpěte se kam NEPATŘÍTE!!

 

"Holemi na vás!" "Za Rátem vás přesunout" a vyhnat, nevzdělankyně!! Pamatujeme sice  válku; stalinistický teror;  A též váš slepičí? To již by bylo drobet moc!

Ano, UMÍME SE USKROMŇOVAT; máme ale i svá práva občanská a lidská! Třeba vláčkem a v "dřeváku" si na vás dojedeme a z oken radnic vyhodíme!

Pavel Ján Buvala

 

 

—————

Zpět