330. Přišlo se o Republiku, zůstala republika. Dosud.

22.03.2012 07:16

upchucky.org/JukeCity/1960/OldJukes/player.htm

Vzpomínáte na tyto ploužáky? Vzpomeňte, že co nevidět nastane období likvidace NAŠEHO STÁTU před pár lety. Jeho rozmělňováním, druhým, třetím a dalšími exody naší, československé, inteligence. Ano, na papíře máme spoustu bakalářek, co neumí nic, ale ředitelská místa zabírají, velké mzdy berou. Za co táži se? Na počátku ale bylo rozbití NAŠEHO STÁTU. Hitlerem? Stalinem? Nebo tzv. spojenci.

Koncom marca - Slovenský štát. www.youtube.com/watch?v=0wLZnE73oK4 Muselo to byť? Ale páni farári chceli mat svoju republiku. Prečo potom vydali Dra.Tisu k odsúdeniu JUDr. Daxnerovi? Prečo MUSEL ich farár byť zrovna obesený? Pre nás povojnových pamättníkov čo sme nesmeli vidieť a vedieť nič mimo lásky k SSSR a Stalinovi. Mrknime sa: www.youtube.com/watch?v=8ZkHwW9EPSY .

Proč opět je umlčovaná pravda; proč opět nesmí mluvit v ČT Petr Cibulka? Proč ho stáhli z reprízy? To si asi nikdo nedoví; ty můj kvítku medový...! www.ceskatelevize.cz/porady/10116287760-politicke-spektrum/212411058200010/ . Proto připomínám, že byli jsme křiveni různými propagandisty a tak přemýšlejte co asi je za tím. Totéž se děje s důchodci. Totéž je s našimi pensemi. Kdy doženeme západ v důchodech jak "oštěkávají" a "neskáče" do řečí. Poslechněte si. Zachovejte si svůj názor.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět