328. Březen měsíc ztát nadějí.

20.03.2012 02:04

www.youtube.com/watch?v=W5cikco3sok ...

opravdu NIKDY SE NEVRÁTÍ. Ani poezie a sny prvorepublikové. Sny našich prapradědů, éra budování vlastního státu. Morálka, výchova, znalosti, dovednosti, "zlaté české ručičky" kam jste se poděly? Dost bylo hořekování nad rozlitým mlékem!

Kde jaký duševní… organizuje protesty, stávky, demonstrace proti vládě a především proti lidskosti a za duševně omletou debilitu předpubertálních fracků. Povídejte jim, PROSÍM Vás, vysvětlujte: co březen v minulosti pro svobodnou ČSR & PR znamenal. Přinesl: ztrátu Podkarpatské Rusi; okleštění Republiky; Protektorát a Slovenský štát… 25. únor => "budování" socializmu, pak s lidskou tváří. Pořád a l e vzdělání a manuální zručnost zde byla.

Pak to uhodilo na debila. Maturitu - má každý hňup a když ne - maminečka vybrečí. Flanelová revoluce 89´ přinesla rozbití státu; pobití schopností a samostatnosti v zemědělství od s. Luxe počínaje. Totální závislost na dovozu potravin - likvidaci pracovitých zlatých českých ručiček. Dnes - výplody "výdobytků" podporovaných "levicí" a uhnívaje zahnívající sebrankou parazitů chce, svrhnou skutečně vládnoucí vládu.

Pomněte: Přijde den, kdy levice si posype popelem hlavu, vyroní 10 krokodýlích slz a opět bude organizovat mítinky a socialistické KFC( Kecyfklecy). Oni, tak jako i ONY - kramflíčkové držitelky akademických titulů "plzeňských“, nic neznajíce do všeho kafrajíce akorát by nás chtěli donutit do krámu a hospody bez peněz a peněženky lézt. ZBYTEČNĚ. Byť milionkrát opakovaných slov já jsem se ještě nenajedl, inkaso nezaplatil, atd. Vy snad ano?

Všechny ztráty březnem začínaly. Ale ty konce… www.youtube.com/watch?v=C7BZ_QiXh9c&feature=related

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět