327. Rok aktivního stárnutí

16.03.2012 07:04

www.youtube.com/watch?v=FKwLXGbL1RM

Mějte na paměti, moji milí důchodci, ať patříte ke kterékoli politické partaji! Všichni jsme zestárli a ty, především osoby ženského pohlaví, co si myslí, že budou mít patent na věčnou mladost se sakramentský mýlí! Tento rok je náš - ať se to líbí či nikoli kterékoli úřednici či "zaměstnankyni" DD; DPS; nebo jak tyto "úschovny" starých lidí nazývají.

Jestliže kterákoli Neschopna Persona (neboť schopná ví co je to INKLUZE / VCÍTĚNÍ SE) se zamračí a pokusí se na nás, co jsme byli daní do její působnosti ZABEZPEČOVACÍ - usmějte se na ní!! Odpusťte jí její duševní zaostalost a nedokonalost! Pak vzpomeňte si: světská sláva: POLNÍ TRÁVA; & psí hlas do nebe nejde se říká na Slovensku. Já jsem všem Nezná lkám všech možných akademických titulů se pýšně nosících a kulové vědícich odpustil. Raději si zazpívám: www.youtube.com/watch?v=FKwLXGbL1RM . To je mi hned lépe.

DOST DŮLEŽITÉ: Povedlo se mi objevit vzácného člověka majícího porozumění pro nás, jež máme kazety VHS; postarší PC, postarší - mnohdy po potomcích zděděných ale funkčních a našemu srdci milých. No: Není to náhoda? Pan Josef Pilař je k dispozici i Vám. Kontakt na něj naleznete v záložce Pozvánky, oznamy sdělení.

Pavel Ján Buvala

 

 

 

 

—————

Zpět