326. NESMUŤME!

08.03.2012 10:10

Pamatujete? Zazpívejte si raději: www.youtube.com/watch?v=MpC_fnndq74 . Mnoho štváčů a nedouků z Lidového domu v Praze se prohlašuje Centrálou; mluvčími všech důchodců apod. Vykřikuje co všechno oni a jejich moč zmůžou! Já jsem se vzepřel jak komunistům stalinského tipu Ing. Pospíšila, tak i jejich zastřešovatelům a lhářům pernesům! Sdělil jsem, že asi budu kandidovat do voleb na podzim. UBOHÉ SLEPICE & jejich "pětuch ové" OKAMŽITĚ ZAREAGAGOVALY. Patřičnými nadávkami - jak jinak! Tedy dobře jsem se rozhodla a :www.youtube.com/watch?v=nG754GlRfIw&feature=related veselo k urnám v marci na Slovensku a na podzim U NÁS!! Se svoji kandidaturou na kandidátce partaje ja již vyslovil souhlas. Z pravicového spektra důchodců budu snad sám??

Takovéto blogy: dolansky.blog.idnes.cz/c/140068/Seniori-dekujeme-Odejdete.html pouštět po 2 letech na internet - no není to těžká kravina?? Já být p. Dolanským - tvrdě protestuji proti zneužití mého jména! Takovéto "Smlouvy" uzavírají neschopné úřednice - nominantky ČSSD s námi důchodci: sken3994.pdf (1,3 MB) ! Vy byste to podepsali? Pro sebe i své blízké? Já - nikoli! Chtěly mne zlynchovat. NEPOVEDLO SE. Chtěly mne UPÁLIT - nepovedlo se. Tak jsem vyslal SOS a první MUŽ se mi ozval. Čekám na ty další co " ... doručí vše kam to patří." Pamatujete na knížku o radioamatérech jak zachránili rybáře v Atlantiku: "Kdyby všichni chlapi světa" ... nebo tak nějak se to jmenovalo?

Ano, bojuji za sebe i za všechny důchodce. Radil jsem, radím a budu radit. Ale pouze tým, co si poradit nechají; nikoli kecálkům! Budu dál dělat důchodcovského ombudsmana seč mi síly stačit budou. Na tyto stránky asi bez finančních darů již asi nebudu mít. POMŮŽE NĚKDO??

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět