324/2 Víte o tom: "Proč objevovat Ameriku?"

06.03.2012 06:18

… jsem se kdysi zeptal v té době náměstkyni primátora Liberce. Místo toho aby rozvíjela to, co se v soukromém sektoru za peníze soukromé a nikoli daňových poplatníků vybudovalo - vypravila se vlastní cestou. A výsledek? Zaměstnání pro spoustu kamarádek, kolegyň, spolupracovnic - pomluvy a "tanečky" kolem Buvalu. Nebo je za tím úbytek "černých peněz"? Ku podivu je, proč se ČSSD libereckého kraje bojí konfrontace se mnou od r. 2005; myslet si o tom můžeme co chceme. Ptejte se na KVV Roberta Duška nyní v EP, asist. Slánského; nynějšího hejtmana LK; jeho "dopraváka"; radního pro sociální věci; etc. co všechno mi naslibovali!! Hory s horákamí. Co splnili? Ani to setkání – BOJÍ SE PRAVDY!

Jejich nohsledi na magistrátu města Liberce - jakbysmet! A "jejich" zaměstnankyně v soc. oblasti, v "jejich" p. o. (příspěvkových organizacích a podobných tzv. NNO a podobných penězovodech? V minulých článcích jsem předal všem odkazy na kecy v Lidovém domě nohsledy Pernese a Pospíšila. O pardubickém Radko Martínkovi - již škoda mlčet; koukněte se na: www.transport.sk/spravy/zeleznicna-doprava/4682-z-bratislavy-oddnes-jazdi-do-dunajskej-stredy-a-komarna-vlak-regiojet.html ! Toto Martínek (před 3 lety na Primě) a celá ČSSD odmítly. Chytří Slováci po nabídce Radima Jančury SKOČILI & ŽSR + ZSSK - jak vidíte - nezůstaly pozadu! Za pár měsíců se MOŽNÁ svezu a pak budu moci referovat, jak všechno funguje!! Žlutým vlakem Praha - Žilina; Bratislava - Komárno. Co nevidět to bude i popod Tatry do Košic a možno že pak přes Budapešť a Komárno do Blavy a Prahy. Ale ČSSD se vrní na svém po svém. Ale nechť to není za mé!!!!!!

Z hrubé neznalosti věci ČD a ČSSD zazdily rozvoj vlakové dopravy. Z trestuhodného klientelizmu parazitují ČSSD  na důchodcích a přitom- no: známe to vodu kázal - víno pil. Ale proč odmítat pomoc ve věci schopnějšího, znalejšího a zkušenějšího? Ptejte se na radnicích; hejtmanstvích; ptejte se svých poslanců! Nechť Vám složí účet za sezení a pobírání za to nemalých odměn. Já se ptám, a to že mne pozůstatky StB monitorují - nic jiného je KGB NENAUČILA - si dělám jako z loňského sněhu! Za půl roku budou volby: ZVAŽTE, KOHO POŠLETE aby hájil anebo "hájil" Vaše zájmy!!

Snad tam nepošlete ty, co objevují Ameriku staletí po Kolumbovi!

Pavel Ján Buvala.

 

—————

Zpět