324/1 Víte vůbec o tom ...

05.03.2012 04:43

Jak jsou tzv. klienti v bývalých DPS-kách, nyní v domovech se zvláštním režimem okrádání? Porovnejte si "sazebník" Liberce, tzv. přísp. org. se sazebníkem Domovem se zvláštním režimem v Příbrami. SOUKROMÉ TO ZAŘÍZENÍ. Nikoli liberecká "Příspěvková organizace" => penězovod ČSSD & comp. a zaměstnankyň na věci zainteresovaných. Pro porovnání viz: www.domov-majak.cz/index.php versus: czasp.cz/sluzby_seniori.html ! Především to pomlouvané levicí "soukromé" s tím vychvalovaným "státním" a "městským".

Porovnejte si, co všechno tento Maják zveřejňuje; s tím co CZ a SP Liberec utajuje. Porovnejte si kvalitu stránek "soukromých" a "městských" výrobek p. Petra Zajíce. Již z toho vám všem musí být zřejmé, kam odtékají státní milióny v Liberci; proč nominantky ČSSD brečí jak Viktorka u splavu své www.youtube.com/watch?v=q2annO8sI7E . Proč je MUSÍ krýt úřednice magistrátu - jinak by za rozkrádání a neposkytnutí péče musely "do Krymu" a vrátit neoprávněně obdržené peníze.

Protože jsem já a moje choť odmítli podepsat: sken3994.pdf (1,3 MB) . Vy byste podepsali? Vy byste se dobrovolně stala otrokem, otrokyní - mluvícím nástrojem plnění peněženek žen sadistických? Víte kolik lidí to podepsalo? Ani se neptejte. Takže já mám se vzdát svých základních lidských práv, mám se stát "kusem" v rukou úřednic jinak uvidím? Předvedly mi, že to myslí vážně. Zapomněly ale, že na to musí být dva. jeden co chce a druhý co se dá. Slibotechna ČSSD (doufám) začala balit kufry, neboť volby na obzoru jsou! Nevzdělaní, neznalí, neslušní musí od válu! Dostali se tam omylem, jako ve státě. Do laskavé Vaši pozornosti dávám: www.cssd.cz/ke-stazeni/videogalerie/video-novinky/s-1/ . Poslechnete si tyto letité "filatelisty" - sběratele funkcí a tlačící kožené křesla kanceláří. Oni za mne bojují - za mne mluví? OMYL!! Proti tomu jsem protestoval a protestuji dlouho! Dobře si ty nešťastníky vyslechnete. Nejenom slova co jim mohou sbírat body, ale také v jakých souvislostech a kdo si zde "plácá játra". Pomněte: BUDOU CO NEVIDĚT VOLBY!! Nedejte se opít rohlíkem, penzisté mojí! Žádný ze Slibotechen a Kecálků nemá znalosti v souběhu s osobními zkušenostmi. Kolik person z libereckého kraje zná SKUTEČNĚ Zákon 108 a Standardy pečovatelské služby?? Ptejte se jako já.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět