322. Titul nerovná se vyšší IQ!

02.03.2012 01:55

www.youtube.com/watch?v=O98otL1sQnY

Po školce obvykle přichází povinné základní vzdělání. Pak střední, vyšší, vysoká, promoce, kurzy. Z každé nějaký ten "Certifikát" či titul. Na základě titulu mnohá funkci dostane, zvláště když je příslušné partaje nominantky! To pak znalosti jdou KE ZDI!! Na co také? Hodinky a hlinky přece jedno je, i Martínek říká, že 12 je méně 4!! A to na Primě. Proč by ona Holka z naší školky neměla si "plést" týdny se dny co do počtů. KDYŽ J Í TO VYHOVUJE? Má sice titul, ale znalosti jako když "...chodila do školky." Ale je pí. šetitelkou - bere příslušný peníz - tak co? Carevna & spol jí přece PŘIKRYJÍ!!

Nebo naše Liška Zrzavá: nechá ubohého důchodce okrást a pak tvrdí: DŮCHODCE JE ZLODĚJ!!! Nebo také taková Grácijí Chodící si s sebou musí brát nedouka Vlezdo aby ON viděl, já si na Buvalu došlápnu! PRDLAJS! Nepovedlo se Ti to 6 let - proč by se Ti to mělo teď? Tak se diví, když je v y k á z a n á do patřičných mezí.

Ještě že máme klepny v kurníku! Jejich agentura JPP ( Jedná pí. povídala) To se tak jeden den zakráká, druhý den cosi vyplodí, třetí den doručí za 70,- Kč do vlastních rukou Buvaly. Co on? Vědom si svého postavení, svých znalostí, svých práv základních, lidských a bělosti slepičí - posedí se na mýsi. Že se to krkolomně rýmuje? No, ono to co mu bylo posláno, byla také protizákonná snůška polopravd, lží, slepičin, etc. Ale vyp..ly to klepny z libereckého kurníku; Hejč! Ony přece mají moc, když ne jinou tak alespoň PAPÍROVOU za NAŠE PENÍZE ALE!!!

My si platíme, z našich daní, bidýlka slepic, kurníky a plníme jejich peněženky. jak dlouho? Pokud se neozvete - v Albertu plíseň dostanete-jak známo; na radnici zatuchlo, bude! Přijde vítr; budou volby - vyhlásím MOBILIZACI důchodců za lidská práva i v různých "sociálních zařízeních"! Básník, štúrovec, Samo Chalupka napsal: "... a čo i tam dušu dáš- v tom boji divokom; MOR TY LEN! A voľ nebyť ako byť otrokom!". Já jsem se rozhodl, co na to dámy otitulované, ale bez znalostí věcných?

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět