317. Upálí mne?

22.02.2012 00:41

www.youtube.com/watch?NR=1&v=0JY5_645jb0&feature=endscreen DUMKA... Za několik hodin, přesně v 09:00 mne rozhodlo se několik ženských "kolegiálních kolegyň" upálit na Liberecké radnici. Tak je mi tak nějak divně, pro i ta dumka v úvodě. Že to není echt recht česky? Ale MML se tak chová! Kdo s vás by cosi takové pro sebe a pro své nejbližší podepsal? Posuďte sami: sken3994.pdf (1,3 MB) ! Proto raději s písní na rtech : www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=ON8w8gxNy9g jsa donucen si objednat taxi, dojedu se podívat na ten "slavně slovutní sněm úřednic magistrátních". Neboť na zfalšovaná data a smyšlená obvinění se nedá jinak ani reagovat! Kdyby z toho, co mi ve dvojjediné pozvánce NEÚPLNÉ pí. Zuzana Sachrová posvěcená Mgr. Jitkou Štíchovou poslaly, bylo by byť 5% pravdy určitě by mne předhodilo soudu. Jsou to pouhé polopravdy a lži. - No, to BOLÍÍÍ! Ach bolí!! To vám stojí za to, jak ony stylizují a píší si přečíst! - No, mezi námi, nic nové pod libereckým sluncem - ony to i tak psávaly, české slovutné zaměstnankyně; akorát neměly akademické tituly.

Stalo se vám někdy, abyste cosi na radnici/magistrát přinesly jeden den, druhý den vaši věc vyřešily a třetí den již bylo předvolání na světě Českou poštou u OBVINĚNÉHO? U obviněného bez viny?? Ne podezřelého, etc. ale rovnou OBVINĚNÉHO! No: NEMOHLO, nepatříte mezi "vyvolené"! To tři Persony ženského pohlaví se domluvily, pomluvily, fakta zmanipulovaly, kolegyním doručily - nadřízené požehnaly a BUVALU obvinily; pošpinily, odsoudily - POTRESTALY. Bez podezření, BEZ seznámení s materiály, BEZ možností obhajoby; navíc dlouhodobě odkládané (Proč asi?) na po čtvrté - ke zdi, ty DŮCHODCOVSKÝ OMBUDSMANE! Buvalóó: Ty nám naše nezasloužené vývary kazit nebudeš! Co je tobě po tom jak my manipulujeme s důchodci! Vždyť, kromě tebe, si nikdo nestěžuje!

Proč mne chtěly vyhladovět? NEPOVEDLO SE JIM TO! Proč mne chtěly nechat shnít špínou? NEZVLÁDLY TO! Proč zneužívají mojí imobilitu k parazitování na mne? NIC JINÉ NEŽ PARAZITOVAT na důchodcích a slabých NEUMÍ!! Holt Pepina Reinholcojc´ je to před "odvelením" do Jablonce/Nisou nenaučila. A stejně ani jedna z nich neví: „KDE PÁNI ZÁMKY BERÚÚ!“  Hejč!

Takže: www.youtube.com/watch?v=j0IB31xrI_c Vypočujte si a potešte sa aj dvojjazyčne; lebo tak to jeden z traktátov MML nariaďuje!! Slovensky aj česky - ja PLNÍM!!!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět