316. Nejsem na prodej!

20.02.2012 05:52

Je nasnadě, že mnozí a hlavně mnohé se mne pokouší koupit. To je něco, mít tolik čtenářů… no, jo. Ale proč si nezaplatíte u mne Vaši reklamu?? Kde kdo má své stránky. Udělat si je - to pro vzdělaného v IT důchodce není ani ten nejmenší problém. Své o tom mohou vyprávět moji přátelé z Gemera pp. Doboš a Vojtěch Bradovka z Nadabuly. Nakonec - podívejte se na jejich stránky: www.kgbacikovia.websnadno.cz/ ; www.majgemer.sk/ ; a především nový fenomén: RÁDIO po internete. Průkopníkem Ondrej Doboš z Bratislavy: www.radiohosting.cz/radio/radio10286/ .

Je možno si ale za svůj DAR zadat cokoli, podpořit dárce a nepoškodit obdarovaného! Nejmenší zatím nabídce 4.000 ,- €  mohu také leccos nabídnou co by si za "své €" přála. Nejdřív musí byt ochotna dát najevo, že to ona "NABÍDKA" je myšlena vážně. Nejsnadnější je část poukázat na všem známe moje účty! Cash ODMÍTÁM!!

Včera jste mnozí se mnou sledovali Otázky Václava Moravce na ČT 24. Viz: www.ceskatelevize.cz/porady/1126672097-otazky-vaclava-moravce/ Moje poděkování za upřímná slova patří mému příteli Petru Bendlovi. Ač jsme se neznali - před pár lety se nestyděl si v autobusu ke mne přisednou a tak v družné debatě jsme oba přišli na to, že jsme vlastně "LIBEREČTÍ". Oba. Samozřejmě také p. prezidentu Agrární komory p. Velebovi, jež mi věnoval nejednu hodinu svého drahocenného času k „povídání si" o tom KAM SE NAŠE PŮDA ZEMĚDĚLSKÁ PODÍVÁ. Také děkuji p. Kovačíkovi, s nímž také nemohu NESOUHLASIT. Spousta nekecalů promluvila. Co na to Kejvalové z SDCR o.s. ? MLČÍ, jak prof. Horák/ Fučík! Ani si nezaspívají:www.youtube.com/watch?v=R9U6aKZ5t5g&list=FL6WY2h6Nn-_EX9JGWRJ7W7g&index=1&feature=plpp_video . Brundibárové...!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět