315. Pozornost záložkám vlevo

18.02.2012 06:59

www.youtube.com/watch?v=LcKdTeEklRA&feature=g-vrec&context=G231c4d2RVAAAAAAAAAQ . Od prvního února jedeme v ponekud odlišném stylu. Mnozí jste to kvitovali s povděkem, mnohým to nedochází a tvrdošíjně lpí na původní variantě; touží po důchodcovském politikaření hospodského tipu. Bohužel, u mne ne: U KOLEGY, PROSÍM!

Stránky důchodcovského ombudsmana ROZHODNĚ nebyly vytvořeny a nejsou financovány pro podporu KTERÉKOLI partaje, jelikož žádná z nich mi nedala ani vindru na podporu těchto stránek; na skutečnou podporu důchodců. DOPOSUD. Zlepší se to? UVIDÍME. Zatím si vystačíme. SNAD.

Prozatím největší podpory, za celou dobu existence stránek, se mi dostalo ze strany Zuzany Stirské a Bernýho - jejího německého manžela; jejího souboru. Na pozvání a za příslušnou cenu přijedou i k Vám! Kontakt: www.gospeltime.cz/Kontakt.html.

V začátcích mi pomáhali kamarádi a kolegové od dráhy. Od Chebu po Humenné; jak známo - pro mne hranice jsou a NEJSOU!! Hledejte záložku o železnici, mašinkách ... . www.youtube.com/watch?v=-S_XX923zgI ;www.youtube.com/watch?v=poPQyOV7cIc&feature=related; tam budou i vážné informace; KROMĚ toho samozřejmě viz POZVÁNKY.

Mnozí jste již zaznamenali tzv. DROBNOU INZERCI. Co kdo z mých přátel potřebuje koupit-prodat-vyměnit => může i u mne. Ostatní - za příspěvek na provoz = DOBROVOLNÝ dar. Číslo účtu je na hlavní stránce a v úvodnících.

Cestovní kanceláře? Ale také! Záleží od vašeho příspěvku. Starý jsem, ale praštěný NIKOLI. Dámy- ženské úskoky na mne nezkoušejte. Vy vyděláváte - já se potřebuji živit! Maje hluboce podprůměrný důchod NEŽEBRÁM; ale jakkoli velký peněžní dar přijímám. Rozhodné je: co za to a v jaké frekvenci požadujete.

Pavel Ján Buvala.

 

 

—————

Zpět