308. Statistika? Vzdělanost? VZDĚLÁVÁNÍ -NUTNOST!

06.02.2012 05:23

Na titulce je několik ukázek sledovanosti mích stránek staticky; v levé záložce Statistika je toho poněkud víc. To všechno je pro ty, co se zajímají o to kolik lidí tyto stránky „chodí“. Samozřejmě, že již přišlo několik uznalých reakcí – za které děkuji – také námětových – jsem povděčný. Nebyly by to nepřející Persony, aby nepřilily žluče do dobré krmi. Holt: úspěch se v určitých „makovicích“ nenosí; v srdcích je furt ta přiblblá komunistická závist! Mne ty kecy nevadí, raději: www.youtube.com/watch?v=NLuqCE2jw_I

Před pár dny uplynulo z druhé půlky, druhé desítky let od úmrtí velkého pábitele – pana HRABALA. Kdopak si na to vzpomněl? Můj velký přítel, psavec, spisovatel, etc P. T. Jan Řehounek t. č. totální marod na operaci se připravující. (Kolikátou již asi, Honzo z Lysé!) Pár ukázek z jeho tvorby je na titulce; přebaly pro ilustraci naleznete v 2. Záložce vlevo.

Shlédněte a hlavně - Poslechněte si ty slova:www.ceskatelevize.cz/porady/1096902795-studio-6/212411010100203/video/ . Již se asi nepotkáme na veletrzích v Lysé nad Labem; bylo tam fajn a Honzovi jsem za mnohé vděčen. www.vll.cz .

Jak nás mnozí tzv. politici oblbují – hrůza!! Včerejší „debata“ u Václava Moravce ukázala, opravdu UKÁZALA zvrácenost odborářů. Dokonce i „starý taktik“ Škromach těžce ujížděl; zklamal mne!! Obdivuji a BLAHOPŘEJI  ministru naší vlády MPSV P.T. Jaromír Drábek k jeho stoickému klidu. Já bych „psům štěkajíc na měsíc“ cosi „po chacharsku“ kecnul!  A měli by „po ptákách“! Raději: www.youtube.com/watch?v=qskzIRF9p8I

Nakonec sami SLYŠTE & VIZTE: www.ceskatelevize.cz/porady/1126672097-otazky-vaclava-moravce/video/

No, řekněte sami: neukazuje to PŘEDEVŠÍM na nutnost vzdělávání se??  Jako každoročně bude SeniorLving; akce NRZP; etc. Je nasnadě, že o tom přinesu odkazy.

Pozitivní den VŠEM!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět