306. Co budu jíst, co budu pít ...

24.01.2012 08:30

já chudáček ubohý! Domnívaly se ony Tyranky Hyenistické z „pečovateláku“: www.czasp.cz/ v Liberci, že Důchodcovský ombudsman je na úrovni jejich vlezdoprdelek!! Domnívaly se, že zhynu! Za tyhle ceny: www.czasp.cz/formulare/cenik_PS.pdf si pomoc naleznu vždycky! Ejhle: našli se lidi, našli se dobré víly, co mne nenechaly na holičkách. Kdo myslíte, že vyhraje: hyeny parazitické, nebo víly dobro nosící?

Nehladuji - naopak! Díky nemoudrým slepičím mozečkům - reaktivuji se! Zájemci především z libereckého kraje mohou mít to, co mne bylo odpíráno: SOCIÁLNÍ SLUŽBY V PLNÉ PARÁDĚ. Pochopitelně za úplně jiné ceny!!! Vlevo jsou nové záložky, kde je i pondělní jídelníček pro MNE & moje přátelé. Zároveň i kontakt na firmu co nám pomůže, když ukrákané slepice neumí nic jiného než se povyšovat nad člověka, vykořisťovat důchodce, parazitovat na našich penzích a porušovat zákony.

Co nevidět bych se měl utkat se zbytkem komunistické nomenklatury - říkejme jí VEČEŘOVÁ. Když jsem jí do telefonu říkal, že jsem pohybu neschopen, že jí prosím, aby mi poslala vozidlo k "PODÁNÍ VYSVĚTLENÍ" zkoprněla!! Prohlásila, že vozidlo mi nedá, že jí mám přinést lékařské potvrzení o své imobilitě! Že ona prý pracuje ve smyslu předpisů. Tak jsem jí odtušil, že dokud nebude postupovat PODLE zákonů tohoto státu a EU, že se nemáme o čem bavit! V Libereckém deníku mi vyšel článek s udáním důvodů co mne tíží. Žel na str. 8 a tak mohu jenom dát svůj čistopis: Umřels´ kde je potvrzení.docx (14,3 kB) vám k uveřejnění. Vzteklé feny se ozvou! Nepochybuji. Ale psáno jest:

Pravda zvítězí!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět