305. Co bude

17.01.2012 05:04

Až vzteklé feny přestanou prskat a závidět. Až ubožáci Neználkovští přestanou kafrat do všech věcí. Až své hospodské "moudrosti" přestanou vkládat do cizích stránek; až úspěch bude oceněn alespoň uznáním, když již ne napodobenin. Z technických důvodů dochází ke každoroční odstávce - nutno dodělat statistiku apod. Dovolte - alespoň malou ukázku výsledků ke dni 16. ledna 2012:

Hlavní ukazatele:

POČET NÁVŠTĚV:

Všechny ukazatele, majíc vrůstající tendenci, jasně poukazují na zájem a čtivost v protikladu k těm ubohým osůbkám dštících blen a žluč na mých stránkách na mne a moji činnost. Jasně se dokumentuje potřebnost důchodcovského ombudsmana v dnešní společnosti. Bohužel, přibývá osob nejenom IT negramotných, ale negramotů vůbec. Osob líných se cokoli nové naučit, ale na pokrokové nadávat a spílat především "těm nahoře". ONImáci jsou to! Zbytky po pokřivené komunistické morálce z let výstavby rozvinuté socialistické společnosti. Nadávat na "malé důchody" od eráru, ale ho okrádal (a) a mnozí kradou třeba neplacením daní dál - to jde ke zdi!

Jestliže člověk se ubrání byť použitím zbraně cigošským výrostkům - jestliže starý člověk se ubrání francouzskými holemi a řevem na "čhavores" ukamenování; duševně omezená úřednice radnice bude po nechodícím a nemocném osobní doručení jeho NESCHOPENKY v době Internetu. To bude a může nastat, jestliže se budeme vzdělávat žlučí vytékající z mnohých ust nyní nevládnoucích politiků. Jestliže zapomeneme na zdravý selský rozum, jestliže zapomeneme na sousedskou výpomoc; jestliže si přestaneme pomáhat.

Nemuselo by to být, kdyby ... .

 

Pavel Ján Buvala.

—————

Zpět