301. Nepleťte si POJMY s průjmy - prosím!

04.01.2012 03:16
  1. www.youtube.com/watch?v=eOFjrOhXyNM&featu
  2. Slíbil jsem články v maďaščině - prosím: KATKA 1.doc (31 kB) . Budou pod jménem moji zatím nejmladší spolupracovnice: KATKY - jak jinak z: JAK JINAK .  GEMERA!!
  3. www.youtube.com/watch?v=4sBwVBGTrks  NEBO:  www.youtube.com/watch?v=4M66g286Hdw&feature=related  Připravuji 2. Den důchodcovského ombudsmana v Liberci. Pod ústredným heslom: Dôchodcova sú dospelí ľudia a majú svoje práva; nie sme ciciaci, utrinosi! Buď to bude už 12. januára 2011 v KRAJSKEJ knihovni V LIBERCI, U LVA, niekde u Pytlounov. Každopádne po 15:00 až skončí "Upálení důchodcovského ombucmana vejvarnicemi Radničními..." . Zmenu zde ZAVČAS ZVEŘEJNÍM!
  4. www.youtube.com/watch?v=TLvY4ms6PDA  V tomto duchu v novom roku, nie --- až po rokou! Ale už aj!

Snažně vás prosím: nejsme děti! Jsme sice mnohdy již slabí; potřebujeme již mnohdy poradit. Občas potřebujeme dopomoc, vysvětlení, ukázku to či onoho. Mnozí potřebuji i ty plenky, lékaře, ale to jsou i ti, co vás zplodili, přivedli na svět, vychovali. Holt jsme zestárli. To je naše vada? Která si myslíte, že budete věčně mladá? Která si myslíte, že si můžete býti sama a tím porušovat všechny možné i nemožné zákony? NEODPOVÍDEJTE MNE! Odpovězte si sama sobě. Každý ať muž či žena nemůže nikdy zůstat sám a dlouhodobě se povyšovat nad druhé. Dělat si z lidí v péči jí svěřených ať tak či onak přispívatele ke mzdě; dojnou krávu a jednat se starými lidmi jako s dětmi je přece tak nízké!! Tak ubohoučké!

ŽÁDNA Z ÚŘEDNIC, ČI VEDOUCÍCH FUNKCIONÁŘEK domů a zařízení pečujících o staré lidi a ne špatně placených bez PRAXE neví ani co to je Zákon o sociální péči a co to vlastně ona sociální péče je. Za co je vlastně placena a ne špatně! Některé, dokonce vysokoškolským titulem se honosící neumí sepsat ani SMLOUVU s klientem. Umí ale sekýrovat a naslouchat BABSKÝM DRBŮM mnohdy protiprávním ba protizákonným! Proto nastoupil před dvěma lety důchodcovský ombudsman, jež je nápomocní všem VZDĚLANÝM a vzdělávajícím se lidem a nikoli z osobám Kecálků, jako jsou někteří z tzv. Návštěvní knihy stránek www.sdůchodci.cz .

Tito Ubožáci Neználkovští píši do knihy návštěv podle hesla: Podle sebe soudím tebe. Oni, co nic podobného nedokázali, -y, mne chtějí hodnotit. Nechť! Psy štěkají a karavana jde dál. Nechal jsem i tyto ďábelníky štěkat jak vzteklé feny! Ať prsknou vzteky a závistí. Já a lidé tvořící důchodcovského ombudsmana víme své! Prosíme vás: NEPLEŤE SI pojmy, dojmy a průjmy.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět