298. Díky Pavlu Loužeckému

28.12.2011 05:27

především - existují tyto stránky. Díky deníkům: jeho www.pozitivni-noviny.cz/cz/ ; dále skotských blisty.cz/ a pod. dobrých lidí vůbec existuje důchodcovský ombudsman! Pavel Loužecký byl a zůstal hegemonem stránek www.sduchodci.cz . Bez jeho jedinečného úsilí přesvědčování; bez jeho grafického umu, bez jeho idey: Senioři k počítačům ani bych si já ani nekýchl. Tudíž i na jeho počest a podporu v léčení po pádovém zveřejňuji PŘEKONÁNÍ O 100% V NĚKOLKA UKAZATELÍCH STATISTIKY ÚSPĚŠNOSTI V GRAFECH těchto stránek. Podívejte se níže. A to ještě není konec roku 2011!

STAŽENOST stránek v letech

NÁVŠTĚVNOST v letech do 27.12.2011

Na počátku ale bylo Pavlovo: SENIOŘI K POČÍTAČŮM. Viz: www.pozitivni-noviny.cz/cz/exkluzivne-seniori-k-pocitacum.php; pak jeho a p. Ondřeje SUCHÉHO VYSTOUPENÍ v televizi kdy mne tato myšlenka zaujala a dokonale "chytla". To jsem ještě žil v iluzích, představách a oblacích, že VŠICHNI důchodci, senioři, se chtějí vzdělávat. Že nechtějí sedět za pecí a koukaje z oken "utíraje parapety" drbat své bližní. Že je jim potřeba pomoci především po materiální stránce a budou se vzdělávat. Já bloud!

Léta ukázala, jak hluboce jsem se mýlil! Mnozí důchodci byli líní, jiní - nemaje prostředky na nákup zařízení - raději mlčeli. Výsledek i tak? PC se sehnala, místnosti též, instruktoři - jakbysmet´. Jenom zájemců, jaksi - ubylo. Nebudu se tím zde a na tomto místě zabývat důvody. Podstatné je, že z toho povstavši DŮCHODCOVSKÝ OMBUDSMAN se má čile k světu a pomáhá potřebným důchodcům radami a odvahou v boji za svá, lidská práva. Dva roky existence jsou toho důkazem. Důkazem je také vztek a závist NEZNÁLKŮ Neschopných. Ale to již tak v našich krajích československých chodí.

Podstatné ale je, že Pavel LOUŽECKÝ žije a tvoří!! Ne válečný bojující Meresijev; nýbrž tvořivý autor Pavel Loužecký je lepší!! Zvládl nemoc, postižení, a: T V O Ř Í!! Stokrát můžeš, Pavlíku, říkat že to není ONO! Dokázal jsi a dokazuješ, že je to ono, že jsi FRAJER, žádný troškař!!

Děkuji Ti za vše, co jsi pro důchodce dokázal, udělal. PŘEJI Ti především hodně sil k zvládnutí technologie života, bytí, tvoření na kterou jsi se sice nemohl připravit => ZVLÁDÁŠ JÍ VÝTEČNĚ!!

 Pavel Ján Buvala

—————

Zpět