296. Vánoční "dáreček" ale i DÁREČEK pro mne.

25.12.2011 03:40

Nějaký "POLÁŠEK" cosi napsal do moji Knihy návštěv mých stránek www.sduchodci.cz jež jsou zároveň i stránkami důchodcovského ombudsmana. Samozřejmě, že jsem mu to extrahoval, neboť neplacenou reklamu si může dovolit pouze osoba, vědoucí si nákladů co za ní zaplatí jiní. Důchodcovští parazité NIKOLI!! Parazitům všeho druhu vyřiďte jako od kelnere: "U kolegy prosím!"

Za každé zveřejnění všeho v cizích materiálech NUTNO požádat, dohodnout se, ZAPLATIT PŘÍSLUŠNOU SUMU do kasy majitele těch či oněch stránek. Natož inzerátu na konkurenci; "POLÁŠKU" : pokud jste se nezblázni - vraťte se do dob budování vaši a vami rozvinuté socialistické soustavy!! Vím, na popularitě a čtivosti těchto stránek by leckdo chtěl parazitovat. Graf níže zobrazen statisticky jasně vypovídá a mluví sám za sebe:

Zadarmo jsem tyto úspěchy nedosáhl! Co to musí být za duševního omezence, že si dovolil totéž, co např. STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC napsalo dne 8. 12. a odeslalo "Do vlastních rukou výhradně jen adresáta" písemnost RR 91636877 8 CZ dne 21. 12. 11 razítka pošty Liberec 1 v hodnotě cca 60,-Kč. Tato, byť pro mne irelevantní písemnost, by mne měla býti Písemnou výstrahou pod pohrůžkou výpovědi z nájmu - pokud nebudu "držet hubu a krok". Dokonce si MNE VZALY i ADVOKÁTA! Kolik peněz již vyhodilo toto neschopné konsorcium k umlčení důchodcovského ombudsmana! Jenom že na to musí bytí vždycky 2. Jeden co chce a druhý co se dá.

Na počátku byla neschopnost jedné nominantky současné pí. Primátorky Liberce ve funkci řiditelky JEDNÉ z ops napsat Návrh smlouvy; resp. Smlouvu s klienty Domu s pečovatelskou službou mající vysokoškolský titul. Pak MNE byly odmítnuty jednostranně služby; započala šikaně. Nakonec mne zdrav. sestra této OPS-ky nechala málem vykrvácet neboť musela místo uklízečky vytírat koberec aby souška uklízečka se zlatou hubou bojící se krve - nezkolabovala. Buvala - ten nechť vykrvácí!! HYENY - se chovají k mršině slušněji!

To byly tzv. "DÁREČKY" co jsem dostal pod stromeček k Vánocům. VŠICHNI důchodci z Liberce, domnívám se, jsme dostaly též dáreček od MML, že prý bude vše zvýšeno. Her gott, To je novina! Ale rozčilovat neschopná Carevna Liberecká důchodce musí! Všemi prostředky! Ať to stojí kozu, z její mzdy a ze mzdy jejich grls´ to přece nejde. Blbí důchodci rádi na jejich rozcapování přispějeme… ó, nikoli, Carevnino naše! Zákony zde platí nikoli tvé a tvé "Dumy bojarské" nýbrž republiky České!

Dostal jsem ale i jiné dárečky skutečné: 1. Přímá pomoc od libereckého špitálu, jejichž terénní služba jak známo: je připravena posloužit komukoli; od neznámých osob jež mi poskytly "prkýnko" na vanu jež stojí normálně cca 600,- Kč. Od svého syna č.2 - PŘEKVAPENÍČKO přísně rodinné a osobní!! Od vás milí čtenáři těchto řádků překonání - popularity mých stránek ve 2 ukazatelích je PŘEKONÁN rok 2010 ač je to teprve k 24.12.2011!!

Za vaši sledovanost, mojí milí,

Vám velmi pěkně děkuji. NEZKLAMU!

A takovýto dáreček mi dodává energii a chuť dál bojovat za práva důchodců reálně a nikoli kecáním jak někteří Neználkové Ukecanci von Partaj

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět