295. Klausovci - havlovci? Omyl; LIDÉ!

22.12.2011 00:25

Tak by se mělo mít na paměti oslovení pro hommo sapiens nestižené zmrzlou teorii M-L / Obrody apod. Jak o tom píše především P. T. Ivanka Haslingerová: fragmenty.cz/iy099992.html. Musím jí i touhle cestou poděkovat a poklonit se způsobu, jak vykázala do patřičných mezí onoho „sudruha“ Neználka. Já to tak inteligentně neumím; držíc se hesla na hrubý pytel - hrubá záplata, plácnu - jak si to myslím. Pochopitelně to exsouzí nestráví! Ani já nemohu strávit své poškození na penzi od jejich StB, když každoměsíčně zjišťuji, že můj důchod po plné službě v ČSLA je PODPRŮMĚRNÝ jen proto, že s. mjr. Vít & comp. VU 8272 v Kolíně v r. 1971 se potřebovali vykecat a zkrášlit. To byl a zůstal zářným příkladem politruckého analfabeta přepotřebného KSČ! V nejnižším póvlu operativy StB. Ale sám před sebou DŮLEŽITÉHO jak Péthoven. Vím, že nejsem sám takto postižený. Jsou nás tisíce. Ale jsme chlapi, nikoli ŽEBRAVÉ KOMUNISTICKÉ baby!

Rozpor ideologií - nikoli mezilidský. Tak i já chápu EKONÓMA a scénáristu. Scénář, když se nepovede, tak rychle přepíšeme. Neúspěšné provedení vydaného vojenského rozkazu aneb ekonomicky rozhodného kroku - Ž E L NIKOLI! Proto, pro informovanost skutečné objektivní jsou zde FRAGMENTY. Viz: fragmenty.cz/ . Bohužel Rudá záře od Kladna, nosiči Rudých knížek to nechtějí vědět. Pomlouvat - to ano! Je bohužel naší národní vlastností okecávat, závidět veškerý úspěch a především úspěšné lidi znevažovat, zlehčovat, pomlouvat. Do akce - to ne, kůži na trh - ani omylem; ale hospodské kydy vésti - to ano. Zářným příkladem budiž Návštěvní kniha stránek důchodcovského ombudsmana. www.sduchodci.cz .

V druhém roce existence, a to ještě do jeho konce chybí ještě 1 dekáda, je překonána hranice 1 GIGA v sledovanosti těchto stránek. Viz graf:

Že nevíte, co to je GIGA? Nevadí, neboť to je pouze 1000 Mega např. bitů co se přenesly z mého notebooku do PC či jiných zařízení IT v držbě vás milí mojí čtenáři. Proto se musí hledat mouchy jak mne ponížit, mojí práci znevážit. Ono mezi neschopnými lidmi to tak chodí; dědictví všech totalit a totalitářů je kruté. Nejlepší jemu je se vysmát úspěšnou prací. Díky také rubrice Senioři k počítačům v internetovém deníku www.pozitivni-noviny.cz/cz/ a práci pro důchodcovskou vzdělanost v IT nejsem Persona inkognita, jak některé závisti plné osůbky mne zařadily. Jenomže to je výsledek sedmi let práce. Když různé žebračky a žebráci předkostelní se natřásali za cizí peníze. Mne moje záviděli. Ať.

Kde byli v listopadu ´89 - únoru ´90 když já jsem kolportoval coby dobrovolník Informační Servis Nezávislého tiskového střediska v Praze do všech krajů v té době ještě ČSSR? ZA PECÍ; ZA BUKEM!! S ním jely také Studentské listy do č.3; České listy do č.4; RESPEKT do č.2  atd. I proto mám pouze podprůměrný důchod, nešel jsem do funkcí. Chtěl jsem poctivě pracovat na svém dědičství po předcích na Botově; Tisovci; Polomce; Východné na středním Slovensku. Bohužel různí ubozí nemakačenkové s průkazy KSČ a KSS mi to překazili a já jsem se dal. ZAVÁHAL JSEM. Svědomí mám čisté - důchod nízký, ale bez BLBÉ NÁLADY!!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět