291. SDCR.o.s, co to je; 2.díl .

12.12.2011 03:40

Slíbil jsem, včera, dalšího ukazatele - zde je:

Tudíž je velice snadné posoudit, kam spěje kdo; která společnost je důchodci potřebnější; která nese větší úspěchy. Pravdou ale je, že DŮCHODCOVSKÝ OMBUDSMAN je ryze soukromou, mojí společností. Tedy: je nadbytečné různé vykecáváni se v mojí knize návštěv. Samozřejmě lidé s malým IQ nedědíc, co a jak, kde napsat - píší, kopírují Kecy f kleci! Byť pod pseudonymem - mne to nevadí!! To, že po mne flusají - to jenom svědčí o jejich malosti a neschopnosti cokoli většího vytvořit, lidem posloužit. Tak alespoň prskají vzteky a závisí - nic jiného je režim komunistický nenaučil. Držet hubu a krok a maximálně v hospodě si "ulevit".

Kam se podělo těch téměř 30.000 členů Svazu důchodců ČR z dob předsedování p.prof. Jana Solicha? Jenomže to máte tak: Kolik lidí vychoval a vyškolil onen SOLICH; kolik prošustroval Olda "Filatelista". Zeptejte se persóny Klíchové kamže se podělo téměř 1.500 organizovaných důchodců v libereckém kraji po jejím uchopení vlády ní? Zbyl jí spolek "padlých panen a dívek libereckých" cca 20 holek. Občas se setkavších a staré peří deroucích. Ale hejtman jednoho kraje, Rychlokvaška třeba nazvaný, samozřejmě jedná pouze s ní, když jí Buvala vykázal do patřičných mezí, coby Slepici Bez přírazovou se na horu deroucí!

Nebyli jste zvyklí si u mne číst jména přestupců. VYDRŽAŤ!! Na všechno dojde, ještě dýchám; blbě ale dýchám. Slepice zlodějské, v různých institucích po ČR, nasí...m tím, že je odhaluji, na veřejnosti a adresně proti nepravosti BOJUJI. Nikoli prázdným vykecávaním se na náměstích, jako nějací dočasní uživatelé bývalé pojišťovny, pak Domu ROH v Praze na Žižkově! To vám je honora; darmo mlčet.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět