29/ Za narozkami; před Krahulemi

27.05.2010 02:28

Včera kolegové "vlaneťáci" zveřejnili fotečky z nejnádhernějšího "potkání se přátel. Byla to oslava 6.narozenín www.vlaky.net jež se opravdu ale OPRAVDU vydařila. Důkaz: http://www.vlaky.net/zeleznice/spravy/003553-VLAKYNET-oslavili-6-narodeniny-pod-Tatrami.asp . Zde se potkali skuteční přátelé. Nikoli pouze osoby "organizované" v oné organizaci, ale skuteční pozitívně myslící lidé, člověkové, či jak se všichni ti jen to nejlepší si přející osoby nazývaji samy či jak je nazvat.

Co nevidět - již za pár hodin - budou volby do Parlamentu ČR. Pak mne čeká převzetí "roury" na závěr studia 1.dvousemestří na Právnické fakultě UK; zasedání Ústřední rady Svazu důchodců ČR a po 30. červnu VPŘED nach Osten; na moji Otčinu; tam, kde ještě i černé noci jsou. Dva měsíce relaxace po velice hektickém období jež předcházelo vzniku těchto stránek. Vlastně ještě trvá. Budu muset se pokusit prosadit rudě svítící Září nad Kladnem třešněmi zhnitými třešněmi páchnoucí organizaci zásady občanské společnosti; demokracie; lidskosti. Bude-li to tam NĚKOHO zajímat: proč již "spí" důchodcovské stránky http://duchodce.proprio.cz . Jak prospívají tyto stránečky na vztek mnohým nepřejícím persónám. Pak:

 

Na Krahule ! Že nevíte co to je? To je osada, láz, kde lišky dávají Dobrou noc a vlci Dobré jitro; kde je příjemno, kde vládne skutečně pozitivně přátelská pohoda. Nachází se na Slovensku v oblasti Kremnických vrchů. Jedu dohodnou detaily, aby nejpozději k MDD (??) Mezinárodnímu dni důchodců (seniorů) bylo možno "si lýzat rány" osudu. Dohoda uzavřena mezi mnou a dalšími spoluvlastníky dávají předpoklad, že důchodci, mojí přátelé a kolegové zde naleznou lázeňský klid; čerstvý vzduch a POHODU. Připraveny jsou luxusné apartmány; celodenní strava; fakultativní výlety po středním Slovensku: Horehron; Gemer -Malohont; Hont;místá utkání se armád Wehrmachtu & jeho satelitů s Rudou armádou, partyzány;  atd. No, víte vůbec LIDIČKOVÉ MOJÍ  co jsou to za oblasti? To vše maximálně za 15-19 € penze denní.

 

Pojedu domluvit detaily. Již teď je možno na adresu redakce projevit zájem aby Krajská rada Liberec Svazu důchodců ČR mohla zabezpečit event. dopravu. (NENÍ dosud v ceně kalkulační!) Držte mi palečky ať se vše povede ku prospěchu a možností ozdravení lidské schránky naší.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět