289. Svaz důchodců o.s. - co to je?

11.12.2011 07:20

Respektive: co z toho zbylo po tříletém řádění neschopného komunisty Ing. Oldřicha Pospíšila. Do dneška nemají na svých stránkách nic podstatné, než to co malinká vesnická klubového tipu organizace umí. Nic víc - nic míň! Nemíním dál sponzorovat černou díru prckovskofilatelistickou podbradkového chéfa ohromujícími svými funkcemi a tituly nikoli vědomostmi. Ukázalo se, že ani to co mne ukradli - nevyužili pořádně. Když je někdo duševně zaostalý - holt vede pouze. Mne NE!!

Není to dlouho, co tiskem proběhla zpráva o snaze založit tam cosi jako Svaz důchodců. Potkal jsem se v minulosti na Senior Líving OPAKOVANĚ s Lidmi. Lidmi s velkým L z Pelhřimova na ruku jdoucím nám, důchodcům. Jim je na kulové s přehazovačkou Svaz důchodců pospíšilovského typu-komunistický! Oni si slibotechen KS hodně užili; teď si chtějí užívat života a ne živit Slepice Pražské - jalové => vejce nesnášející!!

Toto je výsledek ukradeného nápadu mého a ukradeného loga mého a mého dobrého kamaráda!! Vězte, že i dosud užívané logo SDCR není původní, nýbrž ukradeno MNE a vytvořeno mnou s mým přítelem, Němcova & comp. Kecám snad?? Toto je výsledek u nich za 3 roky k dnešnímu dni: 

A toto je výsledek pouze v ukazateli NOVÍ HOSTÉ mých stránek pouze za období 1. 1. 2010 - 10. 12. 2011. T.j. Necelé 3 roky! Kdo by lépe vedl Svaz důchodců a bránil jejich práva? Komunistické slibotechny lepších zítřků nebo realistický důchodcovský ombudsman. Je to na vás, milí čtenáři. Příští rok půjdete k volbám. Volte pouze lidi bránící vaše zájmy! BDĚTE - platí furt!

Zítra přinesu dalšího ukazatele. Jen co mi ho statistika vyjede.

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět