282. Proč nám lžete, omladino!

23.11.2011 06:24

Dlouho, moc dlouho jsem vynechal psaní a povídání svým věrným čtenářům a milým čtenářkám. Ale: sklátila mne nemoc a tudíž mne nic, ale lautr nic nebavilo. Bylo mi tak - nějak všechno jedno. Do chvíle, než poprvé a včera po druhé na moje dveře zabušilo GESTAPO a NKVD a StB najednou. Že to není možné? JE! Profesionálně nedozrálá Ing. byť věkem stará jak Metuzalém, po boku se ztepilým jinochem: Bc - no ty dovedou udělat divy na vaše dveře coby nezvaní hosté. Představitelé výše jmenovaných bezpečnostních organizací se musí jít učit k také svoloči nelidské! A to si říkají, že prý to jsou ORGÁNY PEČOVATELSKÉ SLUŽBY v Liberci. Sami se pozvaly v době pro mne nevhodné ke mne na návštěvu. "Návštěvu" - vylhanou! Chtěly, abych jim podepsal Smlouvu nenapsanou; aby vytáhli ze mne rozumy, jak se to či ono dělá. Ony, ač vysokoškolsky vzdělaní s tituly neumí napsat Smlouvu a já je to mám naučit a zadarmo? Joj, ale utíkali; jak národní hosté před pravdou a pořádkem! Hnali, až jim schody byly málo. Proč lžou, že chtějí se dohodnout, když se jim jedná o pouhý podpis, aby ze mne, důchodcovského ombudsmana, cucaly znalosti, vědomost. Za darmo! Ony za to berou 30 i více tisíc Kč a já, malodůchodce, jim mám za podání 0,5 dcl vody zaplatit 100,- Kč; za vykoupání ve vaně 300,- Kč?? A ještě jim dát znalosti, TŮDLE!

Obdobně pí. primátorka Liberce slíbila veřejně před cca 1/2 rokem že odstraní cikánský bordel na vozidlech z chodníků a - zima na krku, ale skutek utek´! Holt, carevniny sliby a potěmkinovské vesnice nebyly jen na mamince Rusi nekonečné! Také v zemi české - malinké, slibotechny velké jsou! Cikánský šrot na chodníku stojí - důchodce sněhem do krámu se brodí. Ale maje Tyršův odznak zdatnosti - může skákat o tyči ponad vraky ze schodů - PŘÍMO do vietnamského obchodu! Městská policie Liberec se plíží a čeká na Rumburskou vzpouru, asi. Pak oni i s Cikánskym vajdou budou se bíti v prsa: já nic, to oni; Oni mi! Ubozí Onimi - ové! Ale počkejte: přijdou volby:“… hýn se hukáže!“! Kdyby alespoň nám nelhaly, Persony z Neználkové!

Další superlhář je Radko Martínek, t. č. ještě furt hejtman Pardubic. To že si plete matiku s maminou a je mu jedno zda miliarda nebo milion - viz TV přenos z Programové konference ČSSD; že 6 milionů je nesrovnatelně víc než 12 milionů jak nás přesvědčuje soustavně z TV obrazovky - již jsme si již zvykli. Ale že jeho kraje občané Přelouče či Kojic na hlavní rychlíkové trati jedoucí z Prahy či do Prahy budou muset přestupovat v Kolíně či Pardubicích - no už je ukázka totální omezenosti a neschopnosti jeho, jeho aparátu a jemu podobných! Nebo že by se domluvili s kolegou MUDr. Rathem? Aby se zvýšila akumulace kolínské nádražní restaurace? Pochybují! MUDr. Rath je z jiné těsta! Nebo mne také obelhal?

Jak se dělá lež, dopručuji Vám k nahlédnutí: ekonomika.etrend.sk/ekonomika-slovensko/vyhody-sukromnych-vlakov-do-prahy-cestou-spat-slabnu.html. To je již non plus ULTRA!! Důchodcovský ombudsman se má na to dívat? No není jedno když v novinách novinář srovnává cenu jízdenky ZSSK Žilina-Praha přes Púchov s cenou RegioJetu ale přes Čadcu, Bohumín, Ostravu! Stojí to za to se na to podívat.

Proto dávejte bacha. Než-li něco podepíšete; než něčemu uvěříte - prověřte si to raději 5x!

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět