279. Reportáž nebude.

09.11.2011 02:53

Zde měla být reportáž ze včerejšího PRVNÍHO DNE Senior Lívingu z Českých Budějovic. Není a nebude. Třesavka si sedla i na mne, dědka; zůstal jsem doma. Znáte to každý podle sebe - ne a ne se vypotit. Snad během dneška dojde k úlevě. Jinak bych zítra do Senátu na předání výroční anti byrokratické ceny p. Radimu Jančurovi jíti nemohl. Ano, kandidáti jsou dva. Dle mého názoru vyhraje bojovník za práva solidního cestování p. Jančura. Viz: www.estat.cz/zpravy/estat-v-mediich/mezi-adepty-na-antibyrokratickou-cenu-jsou-stoiber-a-jancura/ .

Pro vás, milí přátelé a přítelkyně, věrní čtenáři těchto stránek, se snad ještě místečko najde, pokuste se. Viz: www.estat.cz/zpravy/newsletter/antibyrokraticka-cena-michala-tosovskeho-2011/ . Jinak Vám, milí moji, vyhovět nemohu. Já tam, SNAD, budu. Jízdenku na Student Agency pochopitelně již mám. Rozhodne můj zdravotní stav. Tam, po aktu, můžeme se potkat. Popřípadě se pak někam sklidit a probrat si naše věci a Vaše problémy. Ti, co mne ještě osobně neznají - snadno uvidí dědka s chodítkem a v tričku vlaky.net. Vlakneťáckou čepičku v místnosti NELZE, jak známo.

Zda p. Radima Jančuru doprovodí za RegioJet také Ing. Jiří Šmídt - nevím. Nehlásil mi, kluk jeden! Ale že tam bude klasická pohoda - to mi věřte!

Snad, potom, nadpis tohoto článečku bude neplatný.

 

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět