276. Nové vlaky - stará politika?

05.11.2011 05:38

Na blízkém mne serveru se objevila řádně důsledná zpráva: www.vlaky.net/zeleznice/spravy/4225-Skodovacky-RegioPanter-se-predvedl-pred-skokem-do-schvalovaci-dzungle/ . Stojí to za přečtení jak pro duše technické, tak duše pouze jezdící jako např. já. Mrkněte se, stojí to za to - opět h. v. Žaluda se předvedl. Opět naděje - umírá poslední; po ní již jen důchodci! Opět naději - NA CO, táži se. By pak, jednou, naši potomci svým potomkům mohli vykládat jací že to dokonalí jsme to my byli KDYBY.  Souhrnně je možno se podívat na : ceskedrahy.cz/tiskove-centrum/tiskove-zpravy/-8153/ co všechno nám slíbili, kolik medu kolem huby namazali. Skutek utek´ !! Ale uvidíme po Novém jízdním řádu s platností od půlnoci 12. 12. 2011. Od kdy bude k volnému stažení na vlastní PC či notebook - nikdo neví. NIC SE NEZMĚNILO! Pouze bordel je věší. Kolik již zaplatili eizeboňáci za propuštěné dělníky a z toho plynoucí průsery na tratích? Ale UŠETŘILI. Třeba 1 Kč, byť to stálo sto. Ale ušetřili.

Zároveň liberecký kraj předvedl něco: www.kraj-lbc.cz//id:139144 . Osobně jsem tam nemohl být léčíce se z následků "Prahy" a přípravou na" CB Ledax" . Pí. vicehejtmanka nezapře náš "eizeboňácký" původ! Mrkněte se na její rozzářené oči v kabině mašinfíry! Je mi to moc líto, že jsem tam přes obdrženou Pozvánku nemohl býti osobně.

V pondělí odjedu na Senior Líving. Viz: www.ledax.cz/cz/page/72/.html . Jak mne informovali v pátek  - ještě pár lidiček se tam vmáčkne; přihlásí-li se OBRATEM. Při návratu, ve čtvrtek, budu účasten v Senátu předání antibirokratické ceny p. Radimu Jančurovi a odpoledne křtu knihy D-J Eppinka. vše naleznete, máte-li zájem - na:www.estat.cz/ a www.estat.cz/zpravy/estat-v-mediich/mezi-adepty-na-antibyrokratickou-cenu-jsou-stoiber-a-jancura/ . O jeho vlacích a jejich využití viz: www.regiojet.cz/cs/ . Zároveň poznáte moje skutečné přátele z europarlamentu především p. Edvarda Kožušníka.

Pak již SNAD bude chvíli oddych. Čas na zpracování všech prožitků a vědomostí ze všech stran. Čas na dodělání ombudsmanských restů ve věcech. Hlavně abych měl já a moje alespoň ten zbyteček zdraví. Mojí přátelé a přítelkyně dostatek sil mne v mých snahách a práci pro důchodce podpořit. POZITIVNÍ DEN VŠEM!

Pavel Ján Buvala.

—————

Zpět