269. Důchody-důchodci / penze - penzisté

21.10.2011 05:46

Na tohle téma můj přítel Pavel Loužecký napsal ve svých pozitivních novinách přímo disertační práci. Pro ty, co by neznaly tento přepychový denník vycházející v 08:00 KAŽDÉHO času. Viz: www.pozitivni-noviny.cz. Když si to někdo nevygoogluje - napište meiláka: SDĚLÍM rád!

Původně tady měl být úplně jiný článek; včera také a zítra… holt nejsme v zemi kde zítra znamená VČERA!! To není překlep, neopravujte, NEZNÁLKOVÉ! Snažte se pochopit člověka, helfnou, vykašlat se na něj, apod. HLAVNĚ NESABOTUJTE, NEZDRŽUJTE MNE od práce pro lidi, jež to potřebují svými ubohými výtoky na MÝCH stránkách. Děkuji vám, "Holky z naší školky…“, Květuška, Maruška, Marie a další co jste se podepsaly a i Vám co jste si přály zůstat v anonymitě. Děkuji "Jedné paní od Plzně"; "Babičce z Mostu"; "Olince od Poděbrad"; a "Ivetě od Strakonic"! Na které mám kontakt přímý a také co posíláte maily anonymní vizte, že Vaše přání: jedné každé z Vás respektuji.

Vám, milé holky moje v redakci, děkuji za pomoc alespoň takhle. Nemohu jinak, než veřejně vám V Š E M poděkovat za pomoc dle možnosti intenzivní. Samozřejmě povinnosti hlídací babičky mají přednost; operace prsu ve špitálu či jiný nucený pobyt v tomto zařízení JAKBYSMET´!

Slibotechny tipu Milana a Vladimíra - nezdržujte nás vašimi trudnou & hlubokomyslnými úvahami… buďte tak laskaví! Turku: Již nejsi náměstek n. P.! Neporučils´ větru - dešti; neporučíš Buvalovi kam; kdy a co má psát. Jsi takový dle proti němu! Plň si povinnosti vůči těm, co Tě platí! Pokud mi na Tebe dojde vzkaz auß BRD - doruč ho!! Nebo si myslíš, že tito naši Sasíci si jinou cestu ke mne nenašli?

Moje pozdravení a poděkování zalítá také Vlastičce do NY. Prosím Tě pěkně: nepiš mi anglicky! Víš, že umím kulové s přehazovačkou! Raději česky neb naši rodnou Slovenčinou. Najradšej po našom; nárečí najmilšom. Tak ako moja milá Elenka & comp. z Holandska. Vieš, diôuča mojo, kody ja sa Ti za šitko ščô si pre mňa vykonala odvďačším! Adaj, dakody, cez Prahu poletíš - a na chvíľoščku maličkú sa zastavíš. 47 rokov je dosť dĺha doba čo sme sa naposledy videli !

Ondrik z Blavy; Vojto z Rožňavy; Karle z Ostravy či Igi z Košíc: Vďaka aj vám za podporu a pomoc. z Ukrajiny do Blavy prišli známí - ztratili sme sa maily… prosím, až čítaš tieto riadky napíš mi sem! SAMOZREJME, že môj návrh TRVá azbuka je vítaná!!! Ukrajinsky aj rusky!!! Čo ma pí.učiteľka na JSŠ naučila - OVLáDAM do dnes a Ďakujem jej extra do Popradu!

Pán Starosta z Toronta: aj na Vás čakám. Sľúbil ste - splňte, prosím! Vašíčku z Kolína nad Rýnem díky Tobě také, Ty smrade exulantské! Ivankovi do Austrálie: neboj se, něco podniknu aby jste aj v Repré či na Letné i s Tvojí Máňou mohli posedět! VYDRŽAŤ, drahý p. generále v. v! Ještě jsme neumřeli; vždyť to znáš!

Milí chlapi z jižních či jiných Čech: Komunistický Svaz důchodců ČR o.s. mne již přestal zajímat. Na sjezd nepřijedu údu.  Ani Omylem - jak říká jeho Pěrvoschodítěľstvo. Mám hafo práce pro jiné a vděčnější!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět