268. Září - Norimberk => Mnichov & konec demokracie.

20.10.2011 04:39

Před několika dni jsem uveřejnil úvahu doloženou fakty o 12. září. Startu to předvoje ozbrojených bojůvek Konráda Henleina na Československo. Na konec: Wikipedie je dostupná každému drobet znalému IT člověku natož důchodci. Lze si leccos´ "vygooglovat" jen nebýt líný. V této souvislosti mi - cestou jedné z mých redakčních spolupracovnic - přišel materiál prý od MUDr. Kyliána Tomáše z Lázní Libverdy. Poprosil jsem ho o souhlas se zveřejněním. nejenom, že souhlas jsem během pár hodin obdržel, p. doktor mi text navíc i doplnil. Celé znění jeho textu - dopisu o Heydrichovi viz levý sloupec, záložka zdraví, podzáložka : Turistikou.... . Tam jsou uvedeny i přímé kontakty na výtečného p.šéflékaře z Lázní Libverda.

Toto uvádím v reakci na nejapné poznámky z mojí Knihy návštěv těchto stránek. Já mohu VŠE řádně doložit ne tak protistrana vedená onou Bekli personou za podpory Krpca z Kladna; Pána z Barbadosu, etc. Jediný p. Milan Turek je takový frajer, že se za své názory nestydí a klidně se podepíše. OK. Taková ale je demokracie. To pouze ony a někteří oni sloužící "zahnívajícímu komunizmu" mající omezenou slovní zásobu píší různé "poudačky" i na moje stránky se stranicky krčí v koutě. Když budou hodní zůstanou tam. Jediný M. Turek neváhá a píše i do sesterské "gazety" : www.pozitivni-noviny.cz/cz/clanek-2011100038 . I tací dopisovatelé jsou velice vítaní v každé radakci. ...

Že kecálků v zemích Koruny české bylo po hospodách a v různých úhlech vždy dost je nasnadě. Strašné je, že svou neschopnost něco vytvořit, udělat, zhodnotit, schovávají za denunciantské podmiňovací: mělo by se... mohlo by se... bylo by potřeba ...říká se ...  a pod. Kdyby se tyto moje stránky, stránky důchodcovského ombudsmana nelíbily - nečetly by se!! Statistika by vypadala úplně jinak; křivky by nesporně neměly stoupající trend.

Dámy, děvčata, holky zlaté: děkuji Vám, jedné každé extra, za podporu co mne i naší práci společné přinášíte. Počínaje Ivou - moji asistentkou - nechcete být jmenovány. Respektuji. Nečlenky redakce, náhodné i věrné čtenářky a konstruktivní kritičky, (moje babky rejpalky) alespoň takhle se Vám, jedné každé extra a také všem společně mohu poděkovat. Ať je to na chatu, SKYP u, mailu a telefonicky. Především ale své manželce se musím extra poděkovat za opravdu, ale OPRAVDU kritickou pomoc a božskou trpělivost dokud byla zdráva - natož teď, v její těžké nemoci.

Neděkuji slepicím a sůvám které lítaje po svých postech parazitují na důchodcích a uplatňuji mnohdy svůj neukojený sadizmus! Zrovna teď mám v "práci" 3 případy z Prahy, 1 z Pardubického a 1 z Karlovarského kraje. Také k této problematice se budu vracet. Musím ale poprosit všechny čtenáře a především laskavé své věrné čtenářky: neobracejte se na mne ve věcech práva trestního a občanskoprávního. Tam je advokátů dost! Málo je však v právu sociálním. Tam má kdokoli k nám dveře otevřené. A již super minimum v různých sociálních ústavech a zařízeních. Proto tyranky také řvou, když jim vláda "odtrhává cicu" a tím skončí bezohledný parazitizmus na důchodcích takových Bacové. Mgr, a pod; jejich sadistická tyranie lidí jim svěřených.

Ale to je také demokracie… byť pozůstatek (dobře ututlaný) tyransko diktátorské vlády jedné strany. Vše ale odhalují takové semináře, konference jako koná např. Ledax o.p.s. Viz:www.ledax.cz/cz/news/2/konference-senior-living-prichazi-s-novymi-dilcimi-tematy-vyzivasenioru-ci-media-aseniori.html?detail=97 . Koho z těchto kecalů a kecálek potkám tam osobně? Hín sa ukáže ... .

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět