267. Promiň, souruhu !

19.10.2011 03:54

Před několika dny se mi ozvali jeden bývalý vedoucí tajemník OV KSČ (Filozof) a jeden můj bývalý kolega (Politruk). Ku podivu oba dva v jeden den a to jsem měl zrovna takovou "uvrcenou" náladu. Kousavou - kolem sebe. Ovládl jsem se a drby s oběma se povedly! Stálo to za to překonat averzy! Filozofovi jsem nakonec slíbil, že napíši o naši debatě na svých stránkách. Nejenom, že jsem slíbil napsat - já se i omlouvám za některé nemístné výrazy, jež jsem použil ve vazbě na Matičku Stranu. (KSČ - pro Ty, co tento terminus technikus neznají či zapomněli.)

Neomlouvám se a ani se nemohu omluvit těm komoušům bez ohledu v jaké partaji teď sedí co za cenu osobního prospěchu do krvavili charaktery lidí na generace; co mne konkrétně ztížili starobu svými zlodějinami mého majetku. Co si "vychovali" následovníky tipu Ing. Oldřich Pospíšila z Frýdku - Místku, t.č. Filatelista a Židličkotlačič ve Svazu důchodců ČR o. s. a Radě seniorů ČR. Obě židličky má v Praze, kde je mu - prý blaze. On nejenom teď, v současnosti, křiví charaktery lidí, parazituje na lidské nevědomosti a pohodlnosti. Obklopil se nemyslícími lidmi vědíc, že "myšlení bolí". Tak sedí jak žába na prameni. Já mu tu vysychající louži přeji. Líto je mi organizace, ze které odešlo různýma formami přes 13.000 lidí. Částečně přirozeně - úmrtím; částečně "nezaplacením" členského příspěvku a částečně jako já : odmítnutím podílet se na sblbování lidí udržováním jich ve sladké nevědomosti partajně poživačné. Je zarážející, že tento mamulovsky vzdělaný s. Ing.; absolvent hornické vysoké školy Ostrava nejenom že si nedoplnil vzdělání stranické ( dosud neví ani co jsou Párové kategorie) na potřeby současnosti; ale navíc aby desetiletí budována důchodcovská organizace nechránila skutečné potřeby nás, důchodců. Bez ohledu zad organizovaných či neorganizovaných po partajích či občan. sdruženích, neb jiné NNO. V protikladu činnost Důchodcovského ombudsmana vzrostla - sledovaností jeho stránek: www.sduchodci.cz - ze 7 (sedmi v lednu loňského roku) na 11.147 ke včerejšku 24:00. Podrob něji : Viz záložky Statistika těchto stránek.

Ano, omlouvám se těm skutečným komunistům ať bývalým či současným kteří byli či jsou dosud KOMUNISTI z přesvědčení a nikoli pouze držitelé Rudých knížek. Neomlouvám se ale držitelům Rudých knížek kteří mého otce umučili; mého tatíka zlikvidovali via PTP coby osobnost; mne okradli a okrádají na dědictví hmotném i jiném dosud. Moje potomky /některé - záleží na charakteru jich rodiček/ jak po linii meče tak přeslici jak na penězích tak vztazích a rodinných vazbách. Neomlouvám se Rudoknížkářům jež mne dohnali pod oprátku za úspěšný odboj při Vstupu vojsk WS v srpnu ´68 a do r. 2009 jsem nemohl o svém zařazení v rámci ČSLA mluvit otevřeně. Neomlouvám se personám, co mi zfalšovali spis a na UDV leží estébácky paskvil. Děkuji těm eStéBákům, kteří mne po skončení výslechu a po nesporném prokázání zfalšovaných podkladů pro moje zatčení, uvěznění a popravu propustili a já nečekán bejvalkou jsem se večer vrátil z "jednodenní SC do HK". Ona však již mezitím podala žádost o rozvod…  Měli jste vidět kyselé ksychty "soudruhů" když jsem se ráno dostavil do své kanceláře a veliteli jsem ohlásil svůj návrat z "Jednodňovky". Jelikož jsme bydleli v jednom baráku, zazvonil večer u nás a já jsem mu musel u něj doma VŠE podrobně vylíčit. Řval smíchy (slyšet to bylo až k Barborce), když jsem mu líčil na jak blbém udání mě měli pověsit. Franta byl frajer, byť nakonec zemřel na cirhózu jater. Kdo ví ale, proč chlastal ... .

Slíbil jsem - plním. Doufám, že Politruk a hlavně Filozof bude spokojen. Měli jste slyšet p. Filozofa když jsem mu řekl, že v KSČM někteří vůbec teorii M-L neovládají a politik organizace s celostátní působností do dnes neví, co jsou Párové kategorie. Ale o tom jindy a jinde.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět