262. Cigán - RÓM ?

11.10.2011 02:56

K napsání tohohle článku a zaujetí stanoviska mne donutilo české vysílání DW - německý svět na ČT-24. Doufám, že každý vlezdoprdelka parazitující na Romech a každý róm si tohle bude pouštět alespoň 5x denně! ALFOU A OMEGOU JE elementární vztah jednoho státu na západ od Aše k řešení cikánského problému. Stojí za to si to pustit a shlédnout OPAKOVANĚ aby různí nepřizpůsobiví Romové nezapomněli na svou kulturu, původ a postavení. Protože cikáni u nás - jak prase na krmníku!! Měl by si toho ale vážit! Shlédněte a poslechnete si to; ZAMYSLETE SE! (JAKMILE mi zbyde čas - vložím sem odkaz napřímo.)

Dodělávaje 1.část statistiky za rok 2010 (voz záložka) jsem s hrůzou zjistil, že v loňském roce se na mne obrátili 3 slovem tři asi Romové a nikoli cikáni. No, chvíli mne trvalo, než jsem odhalil merit věci. Ale dostali odpověď. DODNES "poděkovali" a všude mne "doporučili". Jejich problém! Mne ušetřili čas pro potřebnější. V této souvislosti mi persona - říkejme jí JEDNA PANÍ - poslala pár corpus delicti vědíc, čím se místo parapet ování zabývám a co vlastně tíží naši skutečně československou duši. Přečtěte si z faksimile dokumentu. Zdrojem byl internet, jak jinak!!!

Proto žádám, prosím, všechny lidi, bez ohledu na rasu, konfesi, partaj, pohlaví: Než budete cokoli posuzovat jednostranně a dělat z toho závěry: mějte tyhle dvě věci na paměti: nedělní DW; toto faksimile.

Všechny další přispěvatele a tzv. "dopisovatele" na tyto moje stránky ŽÁDÁM: zachovejte se jako tato JEDNA PANÍ a pak vaše příspěvky rád zveřejním. Komunisticko - pospíšilovské KfC (kecyfklecy) si ušetřete!

Pozitivní den všem

Pozitivní den všem!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět