261. Neví coby - jakby...

10.10.2011 01:29

Původně zde měl být úplně, ale úplně jiný článeček. Ve zprávách v ČT jedna se objevil další atak na vlaky RegioJet Radima Jančury. Postkomunistické ČD již neví kudy - kam a tak: BABO RAĎ - uchýlily se k tomu nejpodlejšímu: za peníze daňových poplatníků korumpovat je samé aby zničily pravého českého podnikatele. Úplně stejně, jak mne "presentoval" s. Oldřich Pospíšil a ostatní shnilé třešní žrouti. Jenomže já - hm; mne nějaký ubohý chachárek od včeliček ani....l nerozpláče. Ale ČD již zničily tisíce pracovních míst v rámci státu. Byrokratické hemelky potřebuji vykázat činnost a tak likvidují i kontrolory z vlastních řad co jim vloni přivezly milióny z provedených kontrol na vlacích. Opakovaně jsem si to pustil a nechtěje věřit vlastním očím a uším, čuměl na bednu co si až tito hrobaři poctivé práce dovolují. Lobby jim to dovolí. Ale to je cikánské lobování!!! To smrdí řeckým trapasem EU!! Tomáši Baťo, VZBUĎ SE! Blaníku: OTEVŘI SE!

Do Vaší pozornosti doporučuji, v této souvislosti, 2 články mých přátel: www.vlaky.net/zeleznice/spravy/4190-Na-skok-do-Albanska/ a www.vlaky.net/zeleznice/spravy/4157-Horka-sobota-na-tratich-kde-zitra-znamena-uz-nikdy/ . Jeden píše, jak viděl v Albánii zbytky po zlatých českých ručičkách z ČKD; ale také viděl bordel z ČD/JLV. Dva vagóny co nikomu v ČR neschází, ale Jančura jim VADÍ! Druzí dva se vypravili zdokumentovat budoucí trať, kde zítra znamená VČERA, díky nemoudrému vedení ČSD, ČD,SZDC, etc jak se ty všechny teplé židle železničářských Neschopenků jmenují.

V relaci na ČT24, v Otázkách Václava Moravce, si povídali ekonomické kapacity z obou stran Moravy; ale také z obou stran Atlantiku. A výsledek? "Inde - kvinde : nič, nevyjde!" řekla by moje babička údernice a odešla by se pomodlit do kostela. Kdyby nebyla zemřela - viděla by komu věnovala své mozoly! Komu věnovala své zdraví za přesčasy; někdy i 24, když hořel plán a bylo málo košil a šatových zástěr zn. ZORNICA z Bánovce/Bebravou závod 03 Tisovec. Byrokratické hemelky neví coby - jakby; Řecko je zářný příklad uspěchanosti €. Ale povídejte to levičáckým vlezdoprdelkám; především požíračům shnilých třešní! Vždyť oni všichni se drží starého dobrého "bolševického" : Co je tvoje je aj moje; co je moje do toho ti prd!

Ale dost vážení! Za pár měsíců budou volby. To si uvědomuje již i starý duce! Založil novou partaj se starými voly, co mu uvěřily a asi s opět novou chotí a sliby. Nechme se překvapit. Jsem zvědav, co kdo udělá pro nás, důchodce. Že volím pravici - o tom tlučou slavíci! Proto jsem uvítal a vítám vše dobře co pánové Nečas & comp. udělají. Především v právních otázkách, když velký Dramatik to nezvládl a lůzu vypustil do solidního státu. Teď máme problémy v Ústí; Vanďáku; Rumburku. A co nevidět může přijít i Liberec!! Oranžoví se klepou již teď, ale nic pro důchodce NEDĚLAJÍ! Uvidíme po čtvrtku, co se udá na Krajském "ouřadu" ... !

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět