460. Pomluvy a závist.

01.04.2013 06:19

To není apríl, když řeknu, že máme jeden z nejnižších důchodů v rámci "slavné" EU. To není drb, když řeknu, že v Řecku mají  T Ř E T Í  nejvyšší důchod v rámci EU. Podívejte se na tabulku jež koluje na Internetu a PŘEMÝŠLEJTE:

JENOMŽE TO JIŽ NENÍ pouhé Řecko, Kypr, Španělsko, Portugalsko, Island ... . To je EU; jejíž vlajka bude od zítřka prý vlát na Pražském hradě!

Řecko se přičinilo: MÁ!

Pomluvy a závist provázely Václava Klause po celou dobu jeho politické kariery. Milouš I. přitáhl hvězdu od "vostoka" a Miloš II. „vycapí“ hvězdu od "zachoda". Bude nové RVHP v plné parádě? Jenomže již není dědictví po předcích na rozdávání; Tak si raději zanotujeme pro porovnání původní slovenské tango se dnešním rytmem: Maria-Mariana: www.youtube.com/watch?v=zkXG-nI653o  v původním znění: www.youtube.com/watch?v=me5jXvRxMIU .

Nakonec došlo na jeho slova. Mohl nám více pomoci mezi vyspělé země - KECÁLKOVÉ ho odkecali; je jenom člověk. Ale: Byl to 1. MUŽ státu! Nekecal - konal. Na rozdíl od Vaška-šaška! Václavovi - ZÁVIDĚLI MU; co budou závidět nahému zadku? Co kdo závidí Lívii, že má jít domů a reprezentovat DOMOV MŮJ?? Jenom duševně nebo stranicky zatížený Nevzdělanec Komunistický bude proti!

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět