259. Lháři lhali, lháři lžou; lháři budou lhát!

04.10.2011 00:56

Ono to jinak ani nemůže být, neboť všichni mají společného rudého předka - geny nezapřeš. Všichni máji stejný shnitotřešňový původ. Lhali od zrození budoucí "Matičky radnoj…“ tvrdíc např. že: „… komu se tu nelíbí: může jít!" Druhý den uzavřeli státní hranice ČSR. Tvrdili: "Naše měna je pevná…“ Za dva dny byli lidé ze Škody na plzeňském náměstí a pluk Pohraniční stráže ČSR do nich střílel. A byly na světě nové - komunistické peníze. Dělníci, horníci zemědělci a jiní, ostatní obyvatelé ČR byli podvedeni, okradeni, obelháni ve jménu Komunistické strany. A toto trvá!

Někteří jejich následovníků, pohrobkové sedící na současných úřadech, a jejich přisluhovači nám dokonce i před kamerami tvrdili, že 12<4; že Jančura má jen jediný "motor" M 131; že nikdy nevyjede na koleje. "Žlutý vlak" vyjel a dokonce 3x denně jezdí na trase Havířov - Praha a zpět. V té souvislosti ČD tvrdili, že je konkurence neovlivní, že jízdné zdražovat nebudou. Pic kozu do vazu: Včera hromadné sdělovací prostředky (dále jen HSP) oznámily, že České dráhy zdražily!

Opět nám lhali; komunisté to jinak ani neumí. Bez ohledu jak jsou staří, jakého jsou pohlaví. Zdá platí členské příspěvky své partaji přímo, nebo cestou jiné strany, jiných bank svůj salár odvedou! Podívejte se na vzteky prskající personu v Návštěvní knihu těchto stránek a udělejte si vlastní názor. Peníze nedám, poplivávat budu. Inciativu nemám, ale závistí jsem pln (a!).

Nevzdělancům můžete leccos´ nakukávat souzí skrytí i odkrytí! Pouze nevzdělancům může s. Pospíšil tvrdit, že jim pořídí počítače pro důchodce - neřekne ale kdy. Já jsem tvrdil, že pořídím - pořídil. Já jsem tvrdil, že vyškolím - vyškolil. Já jsem tvrdil, že podmínky pro činnost celostátního Svazu vytvořím - vytvořil. Co splnil s. Pospíšil Oldřich, kecálkové? Pravda, kromě likvidace členské základny 20 let budovaného SDCR o.s. a stranického trestání v občanském sdružení svého protikandidáta nějakého Buvaly.

Jenomže onen Buvala s takovýma ubožáky a chudinkami co nejsou ani praseti pod kolínka ani sedět nebude. Onen Buvala postavil fakta pravdivá proti fabulaci vylhané. Reál proto kecům. Tudíž každý vzdělaný důchodce má možnost vlastní volby. To je princip skutečné demokracie a nikoli Diktatury proletariátu spod ktré se někteří nedokáži vymanit dosud. "Nak psom tráva rastie, keď kone vydochnú..." říkaval můj zemřelý tatík po svém návratu z PTP - reakcí to režimu na smrt Gottwalda.

Já také říkám: " Mějte si své zvratky; já je ani čuchat nebudu!" To pro ty "členy" Svazu důchodců, kteří nepochopili, že jsem se definitivně rozešel s prokomunistickou organizací. Se zloději nápadů; likvidátoři podnětů; podvodníky důvěřivců. Nechť psům tráva roste - koně vychcípaly!

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět