257. To nejsou kotrmelce, to je život!

28.09.2011 01:36

Možná že včera jsem měl stránku pře žlucenou, jak kolem 10 lidí mi napsalo. PŘIPOUŠTÍM. Je to od radosti, že se budu moci zvést a najíst ve vlaku 21. století. Byť ještě na železnici z XIX. století. Ale to je pouze důkaz toho, že naši předkové věděli, co dělají a DOBŘE, neřka V Ý T E Č N Ě, to dělali! To byly skutečně zlaté české a hornou horské ručičky! Již žijeme ale ve2.tisíciletí AD a tudíž je irelevantní se chňáchňat v komunististické nepovedenosti. Soudruzi to zkusili - nepovedlo se jim to: VYPALDLI NA SMETIŠTĚ DĚJIN. Budiž jim země lehká. Tedy, pokud kdokoli by cokoli chtěl vědět stran "Žlutých vlaků" - zde je odkaz: www.regiojet.cz/cs/ . Tam nalezne KAŽDÝ trochu gramotný človíček VŠE co je potřeba vědět o vlacích 2. tisíciletí na teritoriu Monarchie. Ano, bývalé MONARCHIE. Dnes jedou pravidelně na trase Praha - Havířov. Co nevidět to bude Bratislava - Komárno. Pak Františkovy Lázně - Žilina - Košice. Nakonec vizte a slyšte: aktualne.centrum.cz/video/?id=409859 . Dejte si to dohromady s mapou železnic Rakousko-Uherska, jež mám v levém sloupci na záložce o železnicích.

Ministr spravedlnosti JUDr. Jiří Pospíšil včera zveřejnil další novelu dalšího zákona - zákona Trestního. Ubozí pravící - Rychlokvašky postkomunistické. Budou muset se učit §§, ale také žít v demokratickém státě! Demokraticky a nikoli melouchářsko-paraziticky. Věřte mi nebo ne, ale cosi o tom z vyprávění, debat jak se svým tatíkem, mámou; tak se strejdou a jeho chotí, etc cosi vím. Nakonec vlastní životní zkušenost a vlastní vzdělání a vzdělávání se je také jasné. Pomáhá mi žít a chápat současný život. Nikoli život ve slibotechnickém světě. Nikoli život pod jhem "orgánů" partaje Neurčitostí : "...ehm, ehm, mělo by se, mohlo by se, bylo by dobře, kdyby někdo…“. Jsem rád a tleskám všem změnám v zákonech, jež se podaří uvést v život!

Za rok budou krajské volby. To zase přijdou intelektuální nedonošenci s kandidátkami lidí bez vzdělání, rychlokvaškami, lidmi do počtu? Tito na mých stránkách prostor NEDOSTANOU. Prostor za SVOJE peníze poskytnu těm, co se nevymlouvají na objektivní potíže, na hlasovací mašinérie, etc. tzv. bráníc jim v přímé pomoci nám, důchodcům. Jako první se chlapsky projevil budoucí 1. muž státu: premyslsobotka.cz/index.php?p=83&month=11&year=2011 . Jako druhá se JASNĚ u mne projevila nynější zatím statutární vicehejtmanka libereckého kraje Ing. Lýdia Vajnerová. Viz:www.tydenvlk.cz/rychle-zpravy/6726-stranu-pro-otevrenou-spolecnost-vede-lenka-halamova a PŘEDEVŠÍM: www.stranaos.com/ . A PŘEDEVŠÍM:  Zpravodaj Sosacek - zari 2011.pdf (294,7 kB)

Ne sliby byť sebekrásnějšími živ je člověk! Nýbrž reálním chlebem - byť o 2 kůrkách. Ale hmotně určitým!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět