256. POPRVÉ vyjel Regio Jet a ja končím v SDCR... .

27.09.2011 02:44

      Včera poprvé vyjel nevzdělanci zatracovaný a žaludami s martínci ponižovaný a zesměšňovaný PAN Jančura ve S V É M vlaku RegiJet z Havířova do Prahy a zpět. Důkaz: aktualne.centrum.cz/video/?id=409829 ! Nezbývá mi, než zeptat se VŠECH nepřejících zakonzervovaných škarohlídů cicajících státní kasu: VYJEL JANČURA NA SVÉM VLAKU, nebo má jediný motoráček jak tvrdil před pár měsících jeden občan hejtmanskou židli obsadivší v přímém přenosu na TV Prima. Kdo měl pravdu, občane hejtmane? Neposadil jsem se na zadek ani, když mi na udání soudruhů hrozila za rok ´68 oprátka; neposadil jsem se ani, když onen exministr dělal z nás TRUBKY.

       Moje hluboké poděkování patří autualitám.cz & PPPPP - především panu Petru Protivánkovi, jež to na facebook briskně vylepil! Tak mne, starému dědkovi, umožnil - byť virtuálně - být u toho. Zdraví mi znemožnilo se svést tímto vláčkem mých snů! Ale snad není všech dnů konec a do žlutého vlaku se stejně jako do žlutého autobusu fy Student agency dostanu i se svým přístrojem na chození. Přijde den, když se ta a zpět svezu se svým chodítkem a ohodnotím. Neboť do pendolina jsem se tak-tak vešel při své první a poslední jízdy z Ostravy když nás "jeho pěrvoschodítěľstvo" Ing. Oldřich Pospíšil "pozval" do své Ostravy na zasedání předsedů Krajských rad SDCR. Ani na chleba se solí mu pro nás nezbylo ... . Měl to být pro mne signál, že tato persona stojí za velké kulové s přehazovačkou. Téměř 3 roky od té doby ukázaly, že opravdu stojí pouze za to! Nevíte, proč jsem s ním na schůzkách byť okleštěné, ale furt ještě dle názvu tzv. Ústrední rady, s ním dýchal jeden vzduch? V bývalém muzeu V. I. Lenina samozřejmě, jak se na správného komouše sluší a patří. Nic lepšího a levnějšího nedokázal zajistit. V květnu loňského roku jsem třísknul novinami a opustil Místo Keců, když mne ubohý koloťuk chtěl přesvědčit, že je vyšší a důležitější přednosty žst. ŮŮŮŇ!

       Takže jsem se rozhodl nekandidovat v organizaci, kterou nelze změnit, na žádnou, OPAKUJI NA Ž Á D N O U funkci. Moje zdraví a zdraví moji manželky mají přednost před přesvědčováním nepřesvěčitelných o tom, že voda teče z vršku a nikoli DO vršku - jak tvrdí oni a především ONY.

Radim Jančura a jeden z jeho pp ředitelů mi ukázali směr. Beru; byť jsem nemocen a starý. Ale ještě ne blbý.

Pavel Ján Buvala

 

 

—————

Zpět