254. Po prvním dnu budou další?

21.09.2011 06:47

Příliš mnoho kecálků chce do všeho mluvit (hm… spíše kecat); moc málo je lidí chtějících pomoci svým bližním. Kór pokud se jedná o bezplatnou, neziskovou pomoc právní. Moje stránky jsou mnohým, žel většinou "NESCHOPENKŮM" velikým trnem v oku. Po prvním Dnu důchodcovského ombudsmana se objevili kromě Liberce samotného, pozvánky i do jiných měst kraje. Rád bych vyhověl, není to účel, mojí milí! Navíc nemohu být fyzicky přítomen každý den někde; zdraví a manželka mají přednost!

Umíte si představit, že bych měl jet do všech států z nichž lidem pomáháme? Podívejte se na statistiku za červen, červenec: Přehled ve svšte 1.pdf (160,2 kB). To není žádná legrace. Proto jedu především a téměř výlučně Internetem; Mailem, apod. Samozřejmě se nezříkám občas někam zajet. Ale podmínkou je pro mne doprava; samozřejmě (jak víte) upřednostňuji vlakovou dopravu. Předběžně do konce řijna jsem plně vytížený.

V listopadu bude, jak známo, v Českých Budějovicích Senior Líving. Viz: www.ledax.cz/cz/news/2/konference-senior-living-prichazi-s-novymi-dilcimi-tematy-vyzivasenioru-ci-media-aseniori.html?detail=97. Je samozřejmé, že se tohoto semináře zúčastním. Možná že i někdo ze spolupracovníků pojede se mnou. TAM je možno leccos projednat. MIMO akce vlastní konference, prosím! Na to upozorňuji po loňských zkušenostech z Pardubic. Osobně budu v Č. Budějovicích již od pondělka a asi do čtvrtka. Času na prvotní kontakt by tedy bylo dost. Po sedmnáctém listopadu si vyhlašuji DOVOLENOU! (To je, co! Sám si velím, sám si peru….) S úsměvem VPŘED!

Opět se rozjedu až po svých jmeninách po 25. lednu 2012. Tudíž odpověď na dotaz v titulku je nasnadě. Nezapomeňte, vážení, že Internet spojuje a nerozděluje lidi! (Některé ne…)

Pavel Ján Buvala

 

 

—————

Zpět