253. Nejsme bulvár!

20.09.2011 06:28

Opakovaně se musím vrátit K PŘEDCHÁZEJÍCÍM ČLÁNKŮM VE VÝCUCU. Jsou mezi námi lidé rejpající, snažící se do všeho kecat, ale aby sami cosi vytvořili - to ne! Dlouho mi parta postkomunistických vlezdozadelí se pokoušeli radit mi ve smyslu MĚLO BY SE… MOHLO BY SE … a  pod. Co však oni sami dokázali, když se ve smyslu zasedání jejich ÚV, báli cokoli sami udělat ba dokonce se ke svým návrhům lidsky přihlásit? Oni: Žebráci Předkostelní chtějí diktovat ale sami cosi udělat - TO NÉÉÉ!

Doposud nepřestaly maily, kde je mi vytýkán můj přítel ten - či onen. Za vším se hledá můj osobní zisk. Jenom přitroublý zpožděněc vývojový žijící ve víře: „… Již tato generace bude žít v komunizmu!" více než 30 let od pohřbu této "věčně platné" teorie; jenom ten by neprosazoval trvalé vzdělávání se lidí všech kategorií a všech stupňů vývojových! Samozřejmě, postkomunistický svaz byť třeba např. důchodců, parazitující, nic nevydělávající a nic lidem nepřinášející, potřebuje dav lidí kývajících na všechno, co jde od "vedení". Ale viz paradox: "vedení" el., trol, etc. prosazuje chod 1 z dokumentů e-formou; Internetem, atd. Ale brání výuce svých členů tyto technologie zvládnout víceméně NEÚSPĚŠNĚ již celých 10 let.

Tito lidé, především, členky (některé jsouce závistiplné) chtějí číst o případech, co Důchodcovský ombudsman řeší. Chtějí se hrabat v problémech lidí a drbat tyto. Ode mne přímo a z drtivé většiny se o osobách, jež nás žádají o pomoc. NIKDO NIC NEDOVÍ.  Ani omylem jak by Chachar řekl. Není důvod!

Pořád se zajímají odkud, že ten Buvala bere finance na provoz stránek a činnost Důchodcovského ombudsmana. Využívají opravdu všechny prostředky pro získání info o mých zdrojích. Ony, jsa pěkně v zádí, čamtají nad sebemenším zakopnutím čekají, co jim jejich donašeči či špiónky donesou. Pouze Naděžda Josífkova ve fci náměstkyně primátora měla odvahu či drzost se mne to rovnou optati. Před léty... ach, ty letí! Odpověď co ona i všichni po ní dostali, zní: "HJA, KDE PÁNI ZÁMKY BERÚ!!!“. Nic víc - nic míň!

Za srpen 2011 jsme zaznamenali vrchol ve stažených stránkách - cosi přes 25.000. Podrobnosti viz Statistika v levém sloupci. Včera, jak známo, jsem přijal do redakčního kolektivu mladého eléva jež si vzal na starost rubriku VLAKY. Co nevidět, také vzhledem k rostoucímu zájmu z východu, asi pro Slovensko a Zakarpatí USR vybudujeme extra redakci. tak. nejenom že u nás se čte v češtině a slovenštině, možní přibude i ruština, ukrajinština či rusínština... . Dnes jsem potvrdil Sašovi do Prešpurku svůj zájem o spolupráci. Takže: musíme být bulvár, či ORGÁN něčí? Či dokonce "pověřenec" jak jeden „viselec“ od Chomutova vloni zde i na ÚR v AB se představoval - agitujíc pro příliv krajských peněz do Prahy. Do jejich černých děr odborářských. Co dostal? Hádejte!… Nejsme a nebudeme bulvár drbaví!

 

Pavel Ján Buvala.

—————

Zpět