244. Závist lidská nekonečná!

05.09.2011 03:18

Nekonečná lidská závist ze strany Ing. Oldřicha Pospíšila mne přinutila omezit na minimum svoje aktivity ve prospěch SDCR o. s. Odmítám jeho komunistický parazitizmus od základu. První pochybnosti o jeho charakteru ve mně vznikly v Ostravě na poradě předsedů Krajských rad. Byl jsem umluven kolegy, vyčkat na Sjezd. Proběhl, volba NESTANDARDNÍ předsedy se provedla typickým komunistickým způsobem, po partajním vzoru. Oni to snad ani nechtějí umět jinak! Snažil jsem se dostát svému slibu daného na poradě v Ostravě. Oj, jak jsem chyboval!! Někteří kolegové předsedové mne ukecávali ve smyslu: dej mu 100 dní hájení. Dal jsem, viděl jsem, málem zvracel jsem! Přesto jsem ho vyzval na Ústřední radě v září 2009 k odstoupení pro neschopnost. Byl jsem přehlasován! Samozřejmě, že jsem nepřestal pracovat nýbrž již coby konstruktivní opozice NAPLNO!!

Návštěva partnerské organizace v Drážďanech spolu s několika předsedy Krajských rad SDCR o. s. mi potvrdila, že jsem se vydal správnou cestou; že Pospíšil je opravdu POUHÝ týmový hrč do počtu!!! Pokusy o po partajničeni našeho občanského sdružení přes značné úsilí se mi nepodařilo zastavit. Navíc pospíšilovská klika ukázala své zuby v plné parádě, až mi z toho bylo přivoděno onemocnění, jehož následky trpím do dnes. No, řekněte sami: STOJÍ MI TY PLEZMERA ZA TO?? Nikoli! Kdo má zájem a chce - jde se mnou; kdo nechce - je pro mne MIMOŇ!! Jestliže někdo z funkce chce pouze těžit pro sebe a navíc si hrát na filatelistu co do sbírání funkcí - dobře, s. Pospíšil a jak je vidět v Liberci jeho nohsledka Bekli, jsou jasní. Jejich přívrženci se mnou nemají lautr nic společného. Nechť si zůstanou Žebráky Předkostelními! Ti, co se odmítají nadále vzdělávat nechť si zahnívají ve své nevědomosti, ve svém e-analfabetizmu! IT jsou pro každého, kdo chce; Norimberský trychtýř, jak známo neexistuje ani pro dědky a báby duchem - NIKOLI VĚKEM!

Jeden z bývalých přátel, Milan Turek, "turista spod Ještědu", přes své nesporně hluboko znalosti a vědomosti ZÁVIDÍ. Proč, taži se. Proč píše takové ptákoviny do velice solidního deníku jakým Liberecký deník bezesporu je. Viz: liberecky.denik.cz/zpravy_region/duchodcovsky-ombudsman-se-prestavil20110830.html?diskuse=1#1091050 jeho diskusní příspěvek. Nebo snad jeho jména zneužívá parazitující slepice vyštípaná z těchto stránek? Nebo on sám, jak Jídáš Iškariotský, plní za mrzký peníz pokyny nám, důchodcům, neprospěšné? Nechávám na každém z vás, milí mojí čtenáři a především příznivci. Pepinu z libereckého magistrátu a snad i z Liberce vzal čert, její pochlebovačka se nechala dosadit do funkce, která náleží mne; její zaměstnankyně z její bývalé o.p.s. - ky dál parazitují na důchodcích. Kdo ví - třeba jí, Pepině Reinholcové, odvádějí salár! Ale to je věc toho kdo salár vyžaduje a toho kdo ho platí; můj nikoli!! Tedy: Každé slepici a každému kohoutovi byť s přistřiženými křídami je do toho kulové s přehazovačkou, kde pán gazda, sedlák zrní bere. Však on by dal také zobnout, ale pouze nosnici a plodnému kohoutkovi! Jíní jsou také k užitku - v polívce a perkeltu!

Nezáviďte Buvalovi; nespekulujte co on odkud a za co to či ono má! Nebo na to má všem československým závistivcům jedinou odpověď:"Hja, pí., p. kde páni zámky berou!"

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět