214.Z redakce: novinky dnešnímu dni

11.07.2011 05:03
  1. Moje manželka SNAD JIŽ DEFINITIVNĚ utekla po čtvrté té zubaté do života; poděkování obvodní lékařce; díky na chíru & internu libereckého špitálu; DÍKY Pánu Bohu!
  2. Započala 1.dekáda 2.poloviny roku 2011 - 5. výročím úmrtí moji matky Oľgy Buvalové a její švagrové , moji sestřenky a "pěstounky" spisovatelky Libuši Mináčové. Věnujte jim všichni, kdo jste je znali, TICHOU vzpomínku. V češtině viz: www.pozitivni-noviny.cz/cz/clanek-2011060029 ; v slovenčine viď: www.majgemer.sk/spravy-z-gemera/1053-nisa-rimava ... .
  3. Po čvrt roku marodění a nemoci se hýbat, jsem včera došel první kroky až k vedlešímu baráku! Ještě cca 800m a dosáhnu na zastávku liberecké MHD; tím i na veřejnou dopravu!! Sice o berlích, ale s jasnou hlavou připraven bojovat za práva důchodců. Na vztek nevzdělaným Žebrákům Předkostelním!!
  4. Vlakneťáci si  a s i vybojují nezrušení žel. tratě Brezno - Jesenské pro klidnou dopravu středem Slovenského rudohoří, a Gemeru vůbec. Viz: www.vlaky.net/zeleznice/spravy/4060-Navsteva-zaniknutej-trate/ .
  5. Ve statistice jsem dosáhl téměř 50% sledovanosti těchto stránek v ukazateli HOSTÉ června!!!
  6. Potvrzuji svou kandidatúru proti komunistu Ing.Oldřichu Pospíšilu na funkci předsedy Občanského sdružení: SVAZ DŮCHODCŮ ČR; dále v mých materiále jen SDCR. Neposlechl mojí výzvy v Ústřední radě před dvěma lety aby odstoupil pro neschopnost, zapříčinil svou neschopností řídit a organizovat, UBYTEK členské základny o cca 32,5%; atd. Týmovej hrači: marš do týmu a nemíchej se do koučování když na to NEMÁŠ!
  7. V levém sloupci přibyla záložka : OBČANSKÁ SPOLEČNOST. Podrobněj račte tam.
  8. Teoria a snaha o trasformáciu resp. REŠTAURÁCIU (podľa Janka Kalinčiaka) prenikla vďaka Internetu aj do Zemplína!! Vitajte, priatelia! Ešte nám chýba býv. Pod.Rus. Ale to je otázka medzinárodná a europrávna; aj ked v Libercu už je silná mešina od Chustu a Jasini - spoza UŽGORODU!! 
  9. Do včerejška,jak praví statistika, v USA v tisících se četly tyto stránky; na rozdíl od ČR; SR; UK po dobu vynucené pauzy. Včerejšek změnil pořadí: 1. ČR; 2.USA; 3. SR; 4. DR; 5.UK!!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět