234. Sledovanost; EU...

24.08.2011 04:51

Mnozí čtenáři a ještě víc noví hosté těchto stránek se pídí po sledovanosti... Tak mi nezbylo, než přidat statistiku jak jsem "stahován" i v mezinárodním měřítku. Rozhodl jsem se v předstihu 1. Dne Důchodcovského ombudsmana (DDO) zveřejnit některá data. To tak na ukázku. Je nasnadě, že v Krajské vědecké knihovni Liberec www.kvkli.cz/cz/akce-v-knihovne/pripravovane.php . Dne 29.srpna se každý dozví podstatně víc! Zvu Vás - aj "pokecáme" aj "věci rozebereme" aj se dovíte něco co mnohým uteklo. Vyplavalo to v současnosti s "e-kačkami"... . Originální Pozvánka viz: 1.Pozvánka_důchodcovského_ombudsmana.doc (29,5 kB) . Komu by to nešlo otevřít, nalezne jí v levém sloupci 2. Záložka Pozvánky. Je tam od 18.VIII.2011.

Příliš moc partajního povídání v současné době lítá po netu. Jak se v tom má jeden vyznat? Protože, především kecálkové z řad Žebráků Předkostelních čím dál víc na mne dotírají cestou svého přítele jsem se dostal k matriálu velice slušného europoslance. Také v předstihu před DDO je zveřejňuji: Eppink-Obamův evrosen.docx (16,7 kB) . Děkuji všem, jež byli tak laskaví a poskytli nám tento materiál.

Již před mnoha měsíci, v r.1010, jsem uveřejnil článek o udělení Tošovského výroční ceny na půdě senátu p. Derk Jan Eppink - u. Tam jsou také některé detaily, co by vás mohly zajímat o tomto p. europoslanci.

Pro Vás, milí přátelé, co máte potíže s orientací v přehršli materiálů, ve vyjadřování se jednotlivých, stranicky zaměřených, výstupů v TV apod. mám sdělení: Váš důchodcovský ombudsman Vám bude i pro tyhle rady k dispozici jak je uvedeno výše.

Pavel Ján Buvala

 

 

 

—————

Zpět