228. Pohodlnost neporazí nevzdělanost!

10.08.2011 05:51

Co řečí, stěžující si "na poměry", musí jeden občas v prostředcích MHD byť nechtěně ale vyslechnout. Normální člověk by tomu nevěřil. Kolik lidí nadává na drahé telefonování; vysoké telefonní poplatky, ceny. Je nasnadě, že osoba pohodlná, žijící v době naštěstí DÁVNO minulé odhlásí pevnou a pak se diví kolik protelefonuje, anebo - raději nevolá ze svého mobilu. Trapné, ale i české. Stojí za to, se podívat na dnešní: www.novinky.cz/ekonomika/241368-cesi-nemaji-na-vyber-drahe-volani-musi-prekousnout.html .

Nebýt pohodlný a na svém zařízení internet umožňující (uvádím takhle k vůli předsedkyni KRK SCDR jež se takhle vyptává vidící PC/notebook zda má také Internet) si porovnat v tabulkovém procesoru ceny poskytovatelů jednotlivých provozovatelů.

Na internetu přece DNES již každý má možnost si všechno pozjišťovat. Jen nebýt pohodlný! Kolik let propaguji- dosud především ve SDCR o.s. - vzdělanost, informovanost. Kromě krajské rady z Liberce, Ústí, Karl. Varů a Pardubic - soudruzi komunizmem poznamenaní NEZAREAGOVALI. Při to je tak snadné si kliknout např. na: www.ledax.cz/cz/news/2/konference-senior-living-prichazi-s-novymi-dilcimi-tematy-vyzivasenioru-ci-media-aseniori.html?detail=97; nebo www.ledax.cz/cz/page/72/.html a být v obraze. Jenom: nebýt líný. Pravdou ovšem je, že to není zadarmo. Když to ale zvládnu já, malodůchodce, proč by to nezvládl průměrný důchod pobírající člověk natož soudruh funkcionář Svazu důchodců ČR. Jenom nechtít být NEVZDĚLANÝ.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět