226. Hyeny lidské

07.08.2011 05:45

Před několika dny, konkrétně 15.VII. 2011 ve 03:11,v článku č.217: Hyeny v bílém, jsem zveřejnil případ středního zdravotnického personálu v jednom špitali. Okrádá pacient. Dobře: cizí - okrádá cizího. Zdravý - nemocného, byť krátkodobě, ale nemocného. To, co uveřejnila televize v pořadu Reportéři ČT: "Sousedi k nezaplacení (Vondráček David)Manželé Valtrovi ze severočeských Keblic jsou pečovatelé za všechny peníze. A to doslova. Když jejich osmašedesátiletá sousedka potřebovala pomoc po několika mozkových mrtvicích, ujali se jí. Starali se o ní skoro dva roky, jenže teď se zdá být téměř jisté, že pomoc bližnímu nebyla jejich hlavní pohnutkou. Takřka bezbrannou starou paní připravili o střechu nad hlavou a o všechny úspory. Šokující příběh z české vesnice natočil reportér David Vondráček." Je non plus ultra. Posuďte sami v druhém článku: www.ceskatelevize.cz/porady/1142743803-reporteri-ct/ .

To jsou HYENY VESNICKÉ; nelidské, odporné. Byť jsem tento článek nazval tak jak jsem ho nazval. Spíš ale připomíná komunistické zabírání majetku po roce 1948; a jejich následovníky i v dobách porevolučních. Hyeny nevymřely; pozor na ně!

Bohužel to nejsou pouze lidské zbytky človečenské páchající hyenizmus na svých bližních. To jsou mnohde i členové "LIDOSPRÁVY" BÝVALÉ; v současnosti ZÁSTUPITELÉ. Na městech, vesnicích. Především jejich neotřesitelné pomocnice BYROKRATICKÉ HEMELKY. Jen se dobře zadívejte a zaposlouchejte do "výronů" oné s. Úřednice České ze sociálky. Je potřeba víc? KOMU, CO?

Proto komunisté ve Svazu důchodců byli proti tomu aby jeho členové byli vedeni k e-gramotnosti; proto mne popularizovali jakožto trestance stranického v OBČANSKÉM SDRUŽENI neboť jsem byl prosazoval a prosazuji vzdělávání důchodců po všech stránkách. Bez závislosti na Partaji i Partičce. Třímiliónová ztráta oné paní na LDN ce naštěstí není prohrou. Má snad dobrého advokáta. On bude mít kromě palmáre i sociální inkluzi.

Poučení si každý z vás, milí mojí přátelé a přítelkyně, vyberte sami. Možná zveřejním podobný případ i ze Slovenska, jež jsem osobně řešil; pro své onemocnění žel nedořešil.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět