225. DDO

05.08.2011 04:28

 

Jak jsem správně předpokládal národu zkratek a zkratkových slov bude divná nová a v celku neznáma zkratka. Při tom je to tak jednoduché:

Den Důchodcovského Ombudsmana.

Je to složité - není; jen na to přijít! Samozřejmě, že „z pověření“ ve funkci sedící Bedřiška Klíchová a podvodem zvolen Ing. Oldřich Pospíšil by na něco takového NEPŘIŠLI. Oni pouze kradli moje nápady nasadivší přímo do MOJÍ Krajské rady Svazu důchodců špionku. Ona sama takhle se podepisovala ve svých hlášeních, jež podávala. Především Klíchové. Ale:

Důchodcovský ombudsman NENÍ žádný klub padlých dam a dívek; ani spolek babek parapetek - vše vědoucích, všechny pomlouvajících; pro forma PARAPET OKENNÍ "pořád leštící. Tudíž to není DRBNA, nýbrž pečlivě uklízející ženská; že při tom leccos vidí a slyší... .

Důchodcovský ombudsman je osoba připravena pomoci verbálně i skutkem v celém státě i bývalém NAŠEM státě. Neboť žijí lidé jímž se leccos´ z vlád přislíbilo a doposud NESPLNILO; pamětníci popěvku Od Jasini do Aše: to všechno je již NAŠE... . Tito přátelé, lidé "ve věku" potření pomoci jsou zde. Žádný KLUB jim nenabízí pomoc ve chvíli, kdy to oni potřebují. Dosavadní komunisty ovládnutý Svaz důchodců ČR o.s. ZRADIL původní cíle a podrobil se neschopné politice komunistické. Ve smyslu VŠE VŠEM SLÍBIM - z plnění - pak se nějak vytočím... .  Proti takovýmto TROŠKAŘŮM je zde i důchodcovský ombudsman a jeho stránky: www.sdůchodci.cz vycházejídí zatím v češtině a podle čtenářské obce i slovensky. V přípravě je redakce německá a maďarská.

Podrobněji na DDO dne 29. srpna 2011 v Krajské knižnici Liberec.

Pavel Ján Buvala.

 

—————

Zpět