223. Bojujme za zákonost, za pravdu za sebe!

29.07.2011 06:19

V posledních dnech a uplynulých týdnech se toho semlelo strašně moc!!! Předně: ministr spravedlnosti se OPĚT zachoval jako chlap a člověk na svém místě! Jednak stran nových zákonů - občan., etc. a jednak v boji s postkomunistickou hydrou, jež spěje -prý- k porodu další hic party odborářsko-vládulikvidující. To si tihle ubožáci byť s různými tituly akademickými neuvědomili, že JUDr. Jiří Pospíšil není mýdlo za 3,51 z Lídlu; ale skutečný chlap a znalec svého oboru! Vzdělanec v právech SVÉHO státu? Asi ne. To chtějí, aby ON si platil opozici jež by mohla celý zdárně se vyvíjející právní systém zvrátit do plus quam perfekta? Jak ubozí jsou ti, co z práce jiných tyjí!

Za vzor si chtějí brát Maďarsko. Hm, dobře, kluci, ale berte celou tradice-vývoj-kořeny UHERSKÉHO PRÁVA; uherského právního systému zemského! Hrozinky vyzobávat se vám zachtělo? TÚDLE! Mám dojem, že můj premiér s mým ministrem spravedlnosti mého státu vám típli tipec! Kde jste byli vy a vaši předci, když moji za práva lidská na Uherském sněmu bojovali? Kde jste byli a co jste dělali, když ÚV KSČ & comp. nutil lidi do různých protizákonností? Mohu vám pouze zapívat s árii z jednoho slov. filmu:“... Čo by ste - nechceli; trošku ste prismelí...“. Snad se chytí za nos a nebudou kálet na právo lidské ve prospěch práva partajního byť rudou hvězdou páchnoucího! Snad jim dva doktoři na jižní Moravě jasně ukázali, zač je toho loket; kde jsou hranice MORAVY A UHER!!!

Důchodcovský ombudsman se měl co otáčet i se svými franc. holemi. Muselo se vytvoři PoVS v matičce měst; aby se stihly otázky probrat. No, jak - takž. Snažně prosím: Když již se potkáme a donutíte mne vyjet za VAŠÍM PROBLÉMEM buďte struční. Nejsem dutá vrba, do které můžete mluvit a mluvit a mluvit. OKRÁDÁTE tak jiné lidi na které se třeba pak nedostane. Veškerá jednání končím v 16:30, kdyby čert na koze jezdil. NEMOHU od každého z vás jíž případ se projednává přijmout ani oběd - jídlo; natož Alkohol!! Ani pivo!!! Místo toho s důvěrou poskytnete své pozornosti či ocenění mé práce darem na účet v prostředním sloupci těchto stránek. KKD!! (Každá koruna dobrá) Suma nerozhoduje, ale platí: Čím větší - tím lepší a milejší... .

Přepadli mne cikáňata. Dovede si představit, když hejno neurvalých cikáňat se pustí do MNE? Když se p o k u s í mne, při mojí postavě MNE ukamenovat? Ech, ty si dali!! Najednou se z baráku vykolébali T Ř I "důstojní" RÓMOVÉ, s pupky většími mého, chtěje mne peskovat, co jsem si vůči jejich "dětem" dovolil. Ale ti to ode mne schytali: česky, slovensky, cikánsky. co mi slina na jazyk přinesla a Doupovem proškolené velitelské hlasivky dovolili. Najednou byli jak zmoklé slepice, stáhnout v ocas mezi nohy zalezli zpět do baráku. Neptejte se mne, co jsem jim řekl. Oni to do smrti nezapomenou a URČITĚ si na žádného GAŽA natož STAROU GADŽUĽU nic nedovolí. Ale do kdy? Podrobněji jindy a jinde.

Ukazuje se, že zženštilí příslušníci sborů na ochranu občanů jsou dobří tak leda si chodit pro vejplaty... a někteří ještě nosit služební mundúr. To nepijí KOFOLU? To je maminky nenaučily chlapskému jednání kromě stojky na Den svatého Berouse? Pak se milé dámy i nedá mi - nedivte. Příroda je taká: samice nevychová samce pro boj. Ale to jste asi na hodinách biologie neprobíraly nebo byla důležitější drbárna podlavicová!

Takže: Děkuji, opakuji: děkuji JUDr. Jindřichu Pospíšilovi a kol. za všechny nové právní předpisy jež zlikvidují komunisticko hermafroditský paskvil. Že se to plesnivci v právu se hrabající a z neznalosti občanů tyjící budou muset UČIT?? No a? Nikdo učený z neba nespadl; proto i budoucí odboráři justiční se budou muset seznámí s PRÁVEM UHERSKÝ, když chtejí zvyky a zákony Dolné zeme implementovat do České republiky. Anebo již nechtějí?

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět