222. Slušní vývojáři nespí

27.07.2011 06:24

 Včera jsem se "kouknul" do matičky Prahy, abych věděl, zda již jsem schopen - bude-li potřeba - hromadnou dopravou se přesouvat. S Boží pomocí a via Jančurovo SA vše se podařilo!! JA SU TAK ŠČASTNÉÉÉÉ! Takže: troškaři: třeste se! "Príde na psa mráz" se u nás říká; budete muset poskládat účty, kachličkáři byrokratičtí! Príde, bo prísť musí, ten veľký deň súdu; keď za stôl zasadne pravda MôJHO ĽUDU!“

Přirozeně, jsem navštívil i spřátelenou firmu a zjistil jsem, že VÝVOJÁŘI NESPÍ; že co nevidět OPĚT přijdou přátelé s čímsi novým. NOVÝ nebo INOVOVANÝ ale: Aligátor připluje řekou života. Předpokládám, že na Dnu Důchodcovského Ombudsmana (DDO) jež proběhne dne 29. VIII. v Krajské knihovně Liberec se dozvím já i mojí hosté, návštěvníci, čtenáři, etc více. Nebo: že by až na podzimním Senior Lívingu v Budějovicích?

Že Vám je to datum 29. srpna nějak povědomé? Může být. Bylo SNP; bylo výročí úmrtí mojí matky a její kamarádky Libuši Mináčové. Tento den připomenu také seznámením s její útlou knížečkou "Kamienky z Rimavy". O co tenčí formát má - o to plnější jejího citu je k našemu rodnému kraji - GEMERI a především Tisovci. Podívejte se laskavě na stránky: www.tisovec.eu/ Pochopíte lépe o čem že "tá knižôčka je a akô peknô prostredia životnô tam bolo".

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět