221. Dočkali jsme se

21.07.2011 03:04

Našel se člověk co dokáže organizačně spojovat lidi, abychom mohli lépe společně zvládnout to, co tento stát a lidé v něm potřebuji. Posuďte, prosím, sami: www.cestyksobe.cz/novinky/novinky/818.html . Je potřeba více toto komentovat? VŠICHNI jsme lidé,každý nahý na svět přišel a nahý z něj odejde. Takže: buďme lidmi; člověk - člověku ČLOVĚKEM!

Pokud mne se týká: stálí čtenáři znají můj názor a moji "rukojeť" : bsp40m.czechian.net/001.php. Je nasnadě, že věčší celek se lépe prosadí, než rozatomizovaný státní útvar. Skutečná dnešní Únie je toho jasným důkaze. Dovolte mi odcitovt mého europoslance: kozusnik.cz/edvard-kozusnik-euroucet-pro-kazdeho-za-jakou-cenu.html . Takže čí poslanec je skutečným poslancem - vyslancem samostatného státu ( byť ve svazku SPŘÁTELENÝCH států? Odpově´d si nesporně dáte sami správnou.

Ptám se Vás všichni, mojí milí: Zůstaneme "za pecí" když tohle všechno víme? Alebo se připojíme k sice věkově mladším ale schopnějším a hlavně vzdělanějším? Já jsem se rozhodl; nenechávejte dědka osamotě. "Rudá záře nad Kladnem" zhasla, snad zhasne i její nepodařené potomstvo jež ještě sem - tam spaluje vše dobré co by se poříditi mohlo.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět