22/ Komunističtí STALINISTÉ se odemne distancují

14.05.2010 10:20

Ach to je škody!! KONEČNĚ předseda Svazu důchodců ČR o.s. Ing. Oldřich Pospíšil & jeho boys´ pochopili, kde je místo pro ně: uzurpátory moci; podvodníky a zloděje. Distancují se od člověka jež důchodcům sloužil PLNĚ  a bez nároku na jakoukoli odměnu více než 10 let. Onen s.Pospíšil  pracující s přímými dotacemi nad několikráte 100.000,- ročně coby příspěvky do M-S kraje dovede účinně rozpoštět po Floridě a pod.

Krajské radě Liberec zadržuje protiprávně příspěvek na činnost ve výši necelých 7.000 kč za rok 2009.; dalším Krajským radám "ukrajuje" za práci pro důchodce postupně další částky.

V prosinci 2009 byl mnou pozván - nic nevyvětlil - šel raději k pohoštění k pí. KLÍCHOVÉ.  Teď když sám sebe jmenoval předsedou finanční komise své tzv. Výkonné rady mne chce prověřovat, kontrolovat; trestat? ON?  On se odemne distancuje ?

Ale to je VÝTEČNĚ

 

JE NASNADĚ, ŽE JIŽ V LIBERCI U BUVALY NEMÁ nezvaná osoba CO DĚLAT  A B S L U T N Ě  !    S bohem a šáteček soudruhu Pospíšile.

My zde v Liberci plníme všechna usnesení VI. sjezdu  NAŠEHO Svazu; také 1. sjezdu Rady seniórů.  Trváme na klidu pro práci a neobtěžování nás komunisticko stalinskými "hrátkami". Uč se! Uč se! Uč se! s. Oldřichu Pospíšile z Frýdku Místku a  nejenom teď před volbami.

V dohledné době přinesu důkaz o rozfofrovávání peněz členem KSČM Pospíšilem a spol. na ostravsku.

 

 

—————

Zpět