213. Omluva „komoušům“

10.07.2011 05:44

Omlouvám se všem „komoušům“ neomlouvám se komoušům. Omlouvám se všem bývalým, současným i budoucím „komoušům“ tj. držitelům průkazu této strany za idey, které mnozí komouši pokládali životy; za ideje strany, které myšlenky jsou bytostně přesvědčení, příslušně vzdělaní a tomu odpovídají i život vedoucí.

Neomlouvám se ANI JEDNOMU z „komoušů“ parazitující na lidské poctivosti, cti, smyslu pro spravedlnost, vzdělanosti jiných. Na umění, entuziazmu, tvůrčím duchu, vcítění se do potřeb druhých, schopnosti svépomoci bez potřeb peněz. Buďte prokleti všichni, co jste zapříčinili situaci ve které tento stát je! Třeste se msty lidu a hlavně Boha; DEN SE BLÍŽÍ!

Nechť jsou v současnosti nositeli jakékoli legitimace jakékoli partaje a jakékoli barvy své černé duše. Neboť to, co jsem viděl a slyšel o městě Jičíně – non plus ultra! Viz: http://www.ct24.cz/vysilani/1142743803-reporteri-ct/  Tam dlící starosta je, P R Ý, coby člen ODS, zastánce města a zvolen občany. Poslechne si to vysílání PODROBNĚ! Aj tak se nechávají likvidovat schopní podnikatelé skuteční Páni Podnikatelé = následovníci všem známého p. Tomáše Bati. V té souvislosti si dovoluji Vás, můj milý příteli na ČT 24:  http://www.ct24.cz/vysilani/2011/07/09/211452801400010-00:10-historie-cs/ . O těch parazitech postsocialistických neustále dojícími státní kasu – byť z vemene stříká již krev o těch se nezmiňuji. Těch denně potkáváte a slyšíte v hromadných sdělovacích prostředcích.

Proto kandiduji ještě furt na předsedu Svazu důchodců ČR os abych toto sdružení zbavil Pospíšilem zavedenému komunistického kádrování; komunistického způsobu řízení občanského sdružení. Jsem v naději, že Sjezd podzimní odstraní „filatelistu“ – sběratele funkcí – vedením povinného člověka,  ale dle jeho vlastních slov: THÝMOVÉHO HRÁČE. Kdo ho tedy koučuje? No, je nasnadě: věrná matička Strana o jejíž macešském vztahu k lidem jsme se měli možnost přesvědčit přes padesát let!!  Takže všichni důchodci co ještě ve Svazu od nástupu Ing. Pospíšila zůstali, i ti co se na ten nepořádek a zlodějinu nemohli dívat – ROZHODNOU.

To, že já osobně zastávám Občanskou společnost; to je obecně známo. Vždyť KAŽDÁ partaj má své členy z občanů v té – či oné obci žijící => z OBČANŮ.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět