211. Vzkaz do „Kachlíkárny“ na Žižkově

03.07.2011 03:25

                       Nelžete, soudruzi, bossové odborářští, že bojujete za mne, za moje práva. Bojujete za své privilegia za postkomunistické křesla ve vašich kancelářích. Za své prebendy, za režinky, za bezpracné zisky. Ani mluvit jste se jako gottwaldovci neodnaučili. On, Kléma, si dokonce i beranici musel vzít od Dra. Vlada Clementise na Staromáku. VÍ SE O TOM! Tak i vy si berete za zástěrky svých rejdů nevzdělance a polovzdělance s jejich kamarády a známými od vás z vámi užívaného baráku poděděného po ROH jak známo! Ale to neznamená, že zbytek důchodců jsou parta tupců jdoucích za vlkem byť coby beran se chovajícím. Teď již přesně vím, proč s. Ing. Pospíšil Oldřich  z 9.patra vámi okupovaného baráku byl zvolen za „filatelistu“ => sběratele funkcí jak byl v Národní frontě matičkou rodnou vycvičen s. Mamulou potvrzen. 

Ženete lid do ulic – přejete si, aby vás již vynesli v zubech? Co je moc, je příliš. Když mi nějaký zaostalý koloťuk v květnu loňského roku chtěl kázat o jednotě důchodcovského hnutí a při tom prokázal, že o důchodcovském hnutí vlastním NEMÁ ani ÁNUNGU. Pak opakovaně se dostavil do Liberce připravit penězovod z libereckého kraje - do odborářské kachlíkárny. NEPOCHODIL. Tak nemůžete pochodit ani vy. Nebo: víte, co je to žít v domě s pečovatelskou službou či domově důchodců kde vládnou postkomunistické harpyje? Já ano. Rada seniorů ČR k čemu že je? Svaz důchodců ČR po uchopení moci „matičkou Stranou“ je také již na 3 věci… . Samozřejmě: paraziti parazituji dál. Podívejte se na Gottvalda na Únoru – aby „dělnicky“ vypadal, musel mu Vlado Clemntis půjčit beranici. Nynější odborářští „vladobijci“ si sundají kravaty, rozhalenku NEUPRAVÍ, ale si myslí, že jako NEKRAVAŤÁCI vypadáte. Hodní dědicové Února… . Celý spolek po ÚRU v dnešním DOS-u podporován dojiči erární krávy aniž by jí nakrmili. Co nadojí? 

Za mne nebojuje žádný pojídač třešní – ať má jakýkoli kabát pokud si myslí, že jeho pivní troštování sesadí skutečnou vládu. KOALICI! Takže  – „pomajzlíci“ - co jste „zvídrnili“? Zahráli jste si na napoleony – už se vám píseček zmenšil; pouze disciplinovaná dráha podlehla svým Koloťukům a zapoměla, že výplatnici jim podepisují přednostové a nikoli Kecálkové. Zrušení vlády ČR v době vedení EU – trapas. Blokáda ÚRA 2. Trapas po obrovském vychlobání se – JAKO V HOSPODĚ DLE HESLA: „To víte – Kdybych´ já bych´ - pane vrchní pívo!“

Neúcta k poctivé práci je nejlepším „dárkem“ p. prezidentovi za jeho snahu, předvídavost; znalosti; vzdělávání; otvírání očí všem – kdo je otevřené míti chtějí. Opravdu hodno „odborářského lumpenproletariátu“. Projevili se, s. bossové, k nové generaci jak se má obcházet a všechno skreslovat ve prospěch své, rudé, pravdy. Toť vzor nastupující generaci? Hm… . V době internetu nedokázat zorganizovat pořádnou akci svědčí to o neschopnosti těch co již 22 let by měli být odstavení jsouce „mimo mísu“.

Zavádět stranické metody řízení a práce do neziskové organizace – toť trapné. Plyne to z hrubé neznalosti reality. Na to- dle mého názoru- dojeli i „souzí“ z odborů. Tak lžou, že prý bojují i za mne. OMYL! Prohlašuji na svou čest, za mne nikdy žádný „kachlikář“ nebojoval a bojovat nemůže. Neboť ja nechci, aby se na mne parazitovalo.

Já mohu prohlašovat, že jsem www.sduchodci.cz neboť je to reální pravda prověřitelná životem. Já nepotřebuji masovost na náměstích abych pomohl potřebným důchodcům. Neparazituji na „almužně“ bližního svého aby „…moje životní úroveň se nesnížila.“ Ano, já jsem s důchodci sám jsouc důchodcem v domě s pečovatelskou službou znaje tudíž problémy života důchodců ČR zevnitř, reálně. Bez „příplatků“ za trpění pokoření od „vedení“ té či oné organizace. Natož nějakého „odboráře“.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět