207. Děkuji za zachování přízně

28.06.2011 05:35

Nejsem sice ještě fit, ale již mohu alespoň cosi napsat. Tak pěkně děkuji všem co mne v mém odmlčení a NEMOCI navštívili. Bylo to milé, ale povídat si s návštěvou z postele - no, přežili jsme. K nemocím se mi v uplynulých dnech přidalo i vyhoření. Díky ss.pospíšilům & comp. Tři roky trvalo Ing.Pospíšilovi s exřed. Klíchovou položit Buvalu na lopatky - nepovedlo se. Lhali až se hory zazelenali a přece ani nemocného Buvalu neudolali. S Boží pomocí se uzdravuji, vrátím se na své místo. Žádný komunistický pazgřivec mne nepoloží. Byť by stokrát za hodinu chtěl z Občanského sdružení udělat buňku KSČM; stranicky trestat; diktovat svou vůli NEVZDĚLANCE všem demokratům.  V době internetu... . Je vidět, jak hluboce mají pod kůží zradu jíž se dopustili sociální demokracii v 20 letech minulého století a za 45 let rudého teroru ... v podstatě dosud. Ale: změní se žába v jiné, dokonalejší zvíře, když bude KVÁKAT a třeba i otravu stříkat ? NE! Žádná diktatura nemůže umlčet túžbu lidí po svobodě.

Děkuji i za ty 473 maily z celého světa jež se zajímaly co že to se mnou je; neděkuji a také jsem nereagoval na ty škodolibě "československé"). Ale demokracie je již taková... . Každý má právo projevit svůj názor. Pouze debilovi to na svých stránkách NEDOVOLÍM!

Technický "průser" mi přátelé odstranili za symbolickou cenu - DĚKUJI VÁM! Nikdo učený se nenarodil... . Zároveň ale ukázala se AJ nutnost vícezdrojového financování také DŮCHODCOVSKÉHO OMBUDSMANA. Proto na titulce je trvale umístěné číslo účtu na které jsem připraveni přijímat Vaše dary; dobrovolné příspěvky finančné. Předem za všechny dary předem Vám dárci, filantropové - DĚKUJI!

Je nasnadě, že se mi ponížily všechny ukazale statistické. Závěr měsíce, pololetí ukáže o kolik.

 

—————

Zpět