205. Píči kafé v knihovně Liberec

08.06.2011 07:32

 Dnes se sejde v Krajské knihovně Liberec spolek Padlých Paní a dívek z Liberce aby se povýšili na celpokrajskou úroveň. Co k tomu dodat: píči kafé služebních a požíračky Tatranek služebních se sejdou. DOBŘE. Jejich věc. ě k tomu ale si pozvaly  MÉHO hejtmana - no, no je PŘÍLIŠ! To, že se chystají zneužít název Svazu důchodců České republiky ve prospěch melouchářského kafíčkování exředitelky "zdrávky" v Liberci Klíchové - to již cosi napovídá. Že se již více než rok připavuji komunistické parazitování na penězích Libereckého ( i jiných ) krajů tohoto státu parazité "vedení" v Praze na Churchiláku je nasnadě. Jsem já a Liberecký kraj překážkou. Tak se rozhodli využít mého dlouhodobého onemocnění teď již bolestívého a "pověřily" řízením nějaké Krajské rady velkou inzerentku - jak jinak sehnat chlapy do organizace - mnou odmítnutou a z Krajské rady SDRCR Liberec odevší horenosku bekli. Dobřé. Porujíce zákon, co jiné KSČ od svého vzniku dělala... Ing. pospíšil mi tak uvolnil ruce pro práci na Důchodcovským ombudsmanovi. To mohu i v nemoci dom... . Tak se stalo, že jsem ke včerejšku dosáhl výsledků viz v Grafická statistika k 7.VI.2011.pptx (588,8 kB) . Pro ty stovky čtenářů co přišly přišli k netu PO 1.10.2010 je zde k nahlédnutí: Informacni letak - V.07.pdf (45,9 kB)  co vlastně obudsman ČR dělá a tak si Důchodcovského ombudsmana s ním nelze splést.

 Vytvoří Bedřiška Klíchová věrná své rodné straně penězovod LIBERC - PRAHA a bude tak obírat o příspěvky z hejtmanství libereckého důchodce v kraji Liberec ve prospěch komoušů Praha - kachlikárny na Churchiláku za hlavním nádražím ČD? Odpovědí budou dny a týdny příští.

Ja jsem se OKRÁDAT a podvádět nenechal; ani za třešňařskou úplatu tak se hledají cestičky... ale stejně jsem ještě PŘEDSEDOU KRAJSKÉ RADY DŮCHODCŮ LIBERECKÉHO KRAJE . Ona snad bude pověřena řízením svého kroužku okrádačů důchodců svépomocného. Komunisté ani nic jiného neumí než parazitovat na nejslabších a nemocných lidech ve snaze zachovat si SVOU ŽIVOTNÍ ÚROVEŇ za každou cenu. Hm, hm, hm...

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět